NVIDIA 'bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımını bulamadı' Hatası

kaanCx03

Centipat
Herkese iyi akşamlar, bilgisayarıma format attım ama ekran kartımın driverını kurarken NVIDIA bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımını bulamadı hatası alıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

GeForce Experience ile kurabiliyorum. Aynı sorunu ben de yaşadım.
Ama GeForce Experience ile temiz kurulumu seçip yapınca, nedense bilgisayarı yeniden başlatmıyor yükleme sırasında. Sanki temiz kurulum yapmıyor gibi geliyor bana bu şekilde.

Herkese iyi akşamlar, bilgisayarıma format attım ama ekran kartımın driverını kurarken NVIDIA bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımını bulamadı hatası alıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba geforce experianceyi deneyebilirsiniz. Aygıt yöneticisinden ekran kartını direkt kaldırıp,ekran kartıyla ilgili bütün dosyaları c den kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. Aynı sorunu bende yaşadım ne denediysem olmadı sonradan nvidianın kendi açıklamasını gördüm kullabdığım sürüm son sürümmüş yani en son o sürümü destekliyormuş. Gt730

Sürücülerini attığım rehber ile kaldır. Daha sonra tekrar dene. Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı