Çözüldü NVIDIA Control panel display alanı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
1687347807367.png

1687347865891.png

Nasıl altaki gibi yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arama kısmına hizmetler yazıp hizmetleri listeliyorsun, listelenmiş hizmetlerde NVIDIA Display Container LS'i bulup sağ tıklayıp durdurduktan sonra tekrar sağ tıklayıp başlatıyorsun. @Vatankaraşık3litre

Screenshot_1.png

NVIDIA Display Container LS.png
Gördüğünüz gibi ikisi de Intel'e bağlı. Intel'den halledeceksiniz. Muhtemelen Intel de çaktırmadan Windows'a iteleyecek.
Ben Intel'den bir şey yaptığımı hatıralmıyorum kabloyu bağlayıp Windows ayarlarından laptop ekranını kapatınca direk olmuştu.

@mutlu pide laptoptan laptopa değişebilir. Genelde görüntü gerek ana ekrana gerekse ek ekranlara Intel'den gider. Görüntüyü hesaplayan Intel de olabilir, Nvidia da olabilir. Ama ileten Intel'dir.
Bir de MUX switch olanlar var. Onlarda adam akıllı seçilebiliyor olmalı. Kendim deneyimlemedim.

Peki o zaman G-SYNC nasıl açabilirim?
Hangi laptopu kullanıyorsunuz?

@mutlu pide laptoptan laptopa değişebilir. Genelde görüntü gerek ana ekrana gerekse ek ekranlara Intel'den gider. Görüntüyü hesaplayan Intel de olabilir, Nvidia da olabilir. Ama ileten Intel'dir.
Bir de MUX switch olanlar var. Onlarda adam akıllı seçilebiliyor olmalı. Kendim deneyimlemedim.

Hangi laptopu kullanıyorsunuz?
Monster

Yeni konular

Geri
Yukarı