Çözüldü NVIDIA Denetim Masası "bilgisayar performansı için optimize et" ne işe yarıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertkaradag

Decapat
Bu ayarı ilk defa görüyorum, ne işe yarıyor? Açıklamadan pek bir şey anlamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (153).png
    Ekran Görüntüsü (153).png
    5,9 KB · Görüntüleme: 228
Çözüm
Performansı büyük ölçüde etkiliyor mu? Yoksa 2-3 FPS mi fark ediyor?

Hocam bu ayarı geçenlerde ben de fark ettim fakat araştırmalarıma rağmen hakkında çok fazla, detaylı bir bilgi bulamamıştım ve ayarı olduğu gibi bıraktım. Bir vatandaş Reddit'te bu ayarı açtığında ( 980 Ti ile ) Rainbow Six: Siege'de FPS düşüşü sorununun çözüldüğünü yazmış, başka biri ise yüksek FPS kaybı yaşadığını fakat mikro kekemeliğin çözüldüğünü belirtmiş.
Araştırdığım kadarıyla bu ayar oyundan çok bilgi işlem uygulamalarına, görüntü ve video işleme programlarına, madencilik veya benzeri işlere hitap ediyor.
Performansı büyük ölçüde etkiliyor mu? Yoksa 2-3 FPS mi fark ediyor?

Hocam bu ayarı geçenlerde ben de fark ettim fakat araştırmalarıma rağmen hakkında çok fazla, detaylı bir bilgi bulamamıştım ve ayarı olduğu gibi bıraktım. Bir vatandaş Reddit'te bu ayarı açtığında ( 980 Ti ile ) Rainbow Six: Siege'de FPS düşüşü sorununun çözüldüğünü yazmış, başka biri ise yüksek FPS kaybı yaşadığını fakat mikro kekemeliğin çözüldüğünü belirtmiş.
Araştırdığım kadarıyla bu ayar oyundan çok bilgi işlem uygulamalarına, görüntü ve video işleme programlarına, madencilik veya benzeri işlere hitap ediyor.

Çözüm

Geri
Yukarı