NVIDIA Denetim Masası kalite ayarları nasıl olmalı?

alafranga

Hectopat
Merhaba,

NVIDIA Denetim Masası ayarlarında herkes maksimum FPS'e odaklı önerilerde bulunmuş.
Benim isteğim oyunlar maksimum kalite. Bunun için hangi ayarları uygulamak gerekli acaba?

Oyunlara göre ayarlamanızı öneririm. O ayara dokunmayın ve Program ayarları kısmından, hangi oyunda ayar yapacaksanız onu seçin. Mesela Çok oyunculu oyunlarda performans seçin, tek oyunculu oyunlarda varsayılan olarak Kalite kalsın.

Oyunlara göre ayarlamanızı öneririm. O ayara dokunmayın ve Program ayarları kısmından, hangi oyunda ayar yapacaksanız onu seçin. Mesela Çok oyunculu oyunlarda performans seçin, tek oyunculu oyunlarda varsayılan olarak Kalite kalsın.
Üstteki arkadaşın dediği gibi uygulamanın karar vermesine izin veri seçtim. O şekilde dediğiniz gibi oyun içi ayarlardan kalite/performans ayarını yapabilirim diye düşünüyorum, öyle değil mi?

Oyun içi ayar değil. Program ayarlarından oyuna ait dosyayı seçip, sadece oyuna özel ayar yapmanız gerekiyor. Bunun dışında Nvidia denetim masasına hiç karışmadan, oyun içinden de ayar yapabilirsiniz. Nvidia arayüzündeki performans ayarları oyunda inanılmaz bir artış sağlamaz.

Geri
Yukarı