NVIDIA denetim masası yok

Ekran kartı sürücü kurma aşamasında markanın bir önemi yok. DDU ile sürücülerini tamamen kaldırıp temiz sürücü kurulumu yap NVIDIA sitesinden. GameBooster, Driver kurucu gibi saçma sapan programları da artık lütfen kullanmayın!

Ekran kartı sürücü kurma aşamasında markanın bir önemi yok. DDU ile sürücülerini tamamen kaldırıp temiz sürücü kurulumu yap NVIDIA sitesinden. GameBooster, Driver kurucu gibi saçma sapan programları da artık lütfen kullanmayın!
Ben şimdi hangisine tıklıcam ve Nvidia denetim masasinin geri gelmesi için geforce experienci mi indircem Nvidia'nın kendi driverinimi?

Kartın bu mu?
Benim kartımda sıkıntı oluşturdu mesela. O kesin değil.
Ben şimdi hangisine tıklıcam ve Nvidia denetim masasinin geri gelmesi için geforce experienci mi indircem Nvidia'nın kendi driverinimi?
İlk önce driverini sileceğiz beraber, sonra vereceğimiz link ile driveri kuracaksın en sonuda da experience.

Benim kartımda sıkıntı oluşturdu mesela. O kesin değil.
Kesin değil mi? Kartın üreticisi NVIDIA ve tek sürücü ile çalışıyor kart. Model farklılığı sadece fan, soğutma sistemi ve tasarım olarak değişiklik gösteriyor. Bilmeden lütfen yanlış yönlendirmeyin.

Ha GeForce Experience kurmuşsun ha driver kurmuşsun fark etmiyor hocam. GeForce Experince driveri otomatik buluyor zaten.
Hayır onu değil ekran kartı driverinizi de indirmeniz gerekiyor.
Marka model nedir acaba.
En üsttekine.
Temizledikten sonra yeniden başlat.
GeForce Experience zaten otomatik kuruyor driveri. Ben de arkadaşa onu önerdim.

Kesin değil mi? Kartın üreticisi NVIDIA ve tek sürücü ile çalışıyor kart. Model farklılığı sadece fan, soğutma sistemi ve tasarım olarak değişiklik gösteriyor. Bilmeden lütfen yanlış yönlendirmeyin.
Kardeşim çalışmadı diyorum.
Modelim Galax GT630.
Nvidia driverleri ile çalışmıyor.
23x.xx sürümlerinden birini kullanıyorum şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı