NVIDIA Denetim Masasında ayar gözükmeme

efekkver2017

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar daha önceden laptopumu monitöre bağlı şekilde kullanıyordum fakat şehir dışına gideceğim için laptopu da götürdüm. Herhangi bir oyun girdiğimde dün olmayan lag sorunları bugün oluştu. Ben de Intel ekran kartını kullandığını düşündüm laptopun NVIDIA yeni Driver indirdim ve kurdum fakat denetim masasında hiçbir ayar gözükmüyor. Hatanın sorununu bilen arkadaş varsa yazarsa mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü güncellemeyi dene. Olmazsa silip tekrar yükle. Daha önce monitöre bağlı değilken böyle bir hata oldu mu?
Olmadı eski sürücüye geri dön. Bazen yeni güncellemeler sorun çıkartabiliyor.

Windows sürücüyle ilgili sorun çıkartıyor olmalı. Microsoft desteği bir dene. En garanti çözüm sistemi yenilemek.
Bu arada ekran kartının adı ne?

Her hangi bir hata almadım peki kendim evde format atabilir miyim?
Evet kendi atabilirsin. Aşağıdaki adresten orijinal Windows 10 ISO dosyasını indirip USB belleğe yazarak format atabilirsin. Verilerinin kaybolmasını istemiyorsan iso dosyasının içindeki setup dosyasından girdiğinde verilerini korumak isteyip istemediğini sorar. Arayüzü gayet basit. Çözersin.

Windows 10- Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir

Iso dosyasını yazmak için- https://github.com/pbatard/rufus/releases/download/v3.11/rufus-3.11.exe

Geri
Yukarı