NVIDIA Denetim Masası'ndan özel çözünürlük oluşturmak garantiyi bozar mı?

• Konuyu başlatan YLN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 93

YLN

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Valorant oyunu için özel çözünürlük oluşturmak istiyorum ama monitörün garantisi bozulur diye de şüpheleniyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-01 114715.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-01 114715.png
    65,2 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Valorant oyunu için özel çözünürlük oluşturmak istiyorum ama monitörün garantisi bozulur diye de şüpheleniyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Garantiyi bozması için Hz değiştirmeniz lazım. OC yapmadığınız sürece neden bozulsun?

Dediği gibi eğer yaptığınız işlemden dolayı monitörünüz bozulursa, garanti kapsamına girmeyeceğinden garantisi bozulur.

Dediği gibi eğer yaptığınız işlemden dolayı monitörünüz bozulursa, garanti kapsamına girmeyeceğinden garantisi bozulur.

Hz arttırmadığı sürece nasıl bozulsun? Bozulursada neden garantiden çıksın? Monitör 1080p destekliyorsa 720p özel çözünürlük açsak bozulsa sorumlusu biz mi oluyoruz?

Hz arttırmadığı sürece nasıl bozulsun?
Bilmem. Ben bozulur mu dedim? Bozulursa garanti dışı kalır dedim.

Bozulursada neden garantiden çıksın?
Çünkü o kısımdan yaptığın şeyler sonucunda monitör bozulursa, garanti dışı kalacağını onaylıyorsun.

Monitör 1080p destekliyorsa 720p özel çözünürlük açsak bozulsa sorumlusu biz mi oluyoruz?
Evet. Neyi destekleyip desteklemediği önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı