NVIDIA DLSS çok abartılıyor

FSR gibi bu da tartışmalı bir konu. Bazı oyunlarda çok çamur veriyor bazı oyunlarda düzgün çalışıyor. Fakat FPS'e katkısı için yararlı bir sistem, mesela denemek için açmışsınız tabi ki size lafım yokta 90 FPS alırken de gidip FSR/DLSS açmam. Şöyle ki 35-40 FPS alıyorsam 60'ları bulmak için açabilirim ve bu yararlı olur, benim gibi sistemi olanlara. FSR 2.0 nasıl olacak bakalım, beklemedeyiz.

DLSS zaten balon. Bazı oyunlarda görüntüyü iyileştirirken bazılarında sıvıyor. Bu arada bir şeyi balon yapan fanboyları oluyor. Mesela @Zikkeci 🙂 bu forumda çok var böyle insanlardan...

Fanboyluk olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermektir ben kanıtlı bir şekilde istediğini göstereyim sana balon kimmiş görmüş oluruz ne dersin? Kaldı ki AMD Ryzen işlemci kullanıyorum NVIDIA fanboyu olsam kullanır miydim ? :) tabi ki hayır.

Fanboyluk olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermektir ben kanıtlı bir şekilde istediğini göstereyim sana balon kimmiş görmüş oluruz ne dersin? Kaldı ki AMD Ryzen işlemci kullanıyorum NVIDIA fanboyu olsam kullanır miydim ? :) tabi ki hayır.
Konuyu bilmiyorum da işlemci ile Nvidia ne alaka.

RDR2 dolaylı bir sorun bende kullanıyorum DLSS'i diğer oyunlarda sorun çekmedim fakat RDR'de kalite modunda bile saçlar bi piksel piksel oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı