Nvidia driver güncelleme sonrası oyunlarda kasma sorunu

zabraka

Hectopat
Daha fazla  
Nvidia yeni driverini çıkardı 368.39 sürümü ben de indirdim önceden CS:GO'yu yüksek ayarlarda 60 fps sabitleyip rahat bir şekilde oynuyordum driveri güncelledikten sonra artık rahat oynayamaz oldum. Ufak ufak kasmalar oluyor akıcı oynayamıyorum. Sistem geri yükleme yaptım düzelmedi, eski driverleri yükledim düzelmedi, driver sweeper programıyla sürücüleri kaldırıp temiz bir şekilde tekrar kurdum yine aynı Nvidia denetim masasının ayarları yüksek performanslı olarak seçili kaç gündür delirmek üzereyim yardım edin lütfen :(

Nvidia yeni driverini çıkardı 368.39 sürümü ben de indirdim önceden CS:GO'yu yüksek ayarlarda 60 fps sabitleyip rahat bir şekilde oynuyordum driveri güncelledikten sonra artık rahat oynayamaz oldum. Ufak ufak kasmalar oluyor akıcı oynayamıyorum. Sistem geri yükleme yaptım düzelmedi, eski driverleri yükledim düzelmedi, driver sweeper programıyla sürücüleri kaldırıp temiz bir şekilde tekrar kurdum yine aynı Nvidia denetim masasının ayarları yüksek performanslı olarak seçili kaç gündür delirmek üzereyim yardım edin lütfen :(
Dostum sağ tıklayıp Yüksek Performanslı Nvidia İşlemcisi ile çalıştır denedin mi ?

Belli ki oynadığın oyunda Nvidia grafik işlemcisini kullanmıyorsun. Oyun oynarken laptopu şarja bağla ve oyun simgesine sağ tıklayıp "Nvidia grafik işlemcisiyle çalıştır"ı seçmelisin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı