NVIDIA düşük geçikme oranı modu ayarı ne olmalıdır?

Erdem1O

Centipat
Daha fazla  
Kapalı, açık veya Ultra mı daha iyi hangisi daha az gecikme sunar FPS'i etkiler mi? Valorant, BF 1, Warzone gibi oyunlar oynuyorum.
3060 Ti
R5 5500
16 GB RAM 3200 MHz

Denilene göre açık modu reflexi aktive ediyor on Boost modu hem açıp hem ekran kartına bir miktar OC uyguluyor.

Ben ikisi de aynı şey diye biliyorum tek farkı biri oyun içinden biri uygulamadan.
Bilmiyorum hocam olabilir. Ama bu düşük gecikme oranı mod'u nvidia reflex çıkmadan önce de vardı diye hatırlıyorum. Ayrıca Reflex'i kullanabilmek için oyunun da desteklemesi gerekli.

Anladım zaten ultrada kullanıyorum teşekkür ederim.

DX 12 olan oyunlarda işe yaramıyormuş doğru mu zaten DX 12 olan oyunlarda reflex ayarı var onu on +Boost yapıyorum.
Hocam on+boost yaptığımda sadece on'a kıyasla bazı hikayeli oyunlarda 3-4 fps kayıp yaşadığımı fark ettim aklınızda bulunsun. Rekabetçi oyunlar nasıl bilmiyorum.

Bilmiyorum hocam olabilir. Ama bu düşük gecikme oranı Mod'u NVIDIA Reflex çıkmadan önce de vardı diye hatırlıyorum. Ayrıca Reflex'i kullanabilmek için oyunun da desteklemesi gerekli.

Hocam on+Boost yaptığımda sadece On'a kıyasla bazı hikayeli oyunlarda 3-4 FPS kayıp yaşadığımı fark ettim aklınızda bulunsun. Rekabetçi oyunlar nasıl bilmiyorum.

Geçikmeyi azaltıyor FPS 3 4 azalsın önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı