NVIDIA ekran kartı mı, AMD ekran kartı mı?

dderekss

Hectopat
Sizce NVIDIA ekran kartı mı (1660 Super), AMD ekran kartı mı (RX 6600)? Tabii ki 6600'ün performansı daha iyi ama benim asıl sorum NVIDIA mı AMD mi? AMD kullanıp pişman olanlardan olmak istemiyorum.

nvida iş ve oyun için başarılı fakat amd oyun kısmında ve fiyat kısmında başarılı nvidia maalesef amd kartlardan pahalı ve amd iş kısmında nvidia kartlardan düşük performas veriyor

Dpf1iIBW0AAqhv1.jpg

AMD modele göre değişir. 6000 serisinde sürücü sorunu yok diye biliyorum. Bu durumda 1660S'e tercih edilir. Markalara genel bakılacak olursa NVIDIA bana daha güvenli geliyor. Kişiye göre değişebilecek bir durum.

Hocam AMD ekran kartları kullanırken saçma sapan birsürü hata ile ve yazılımsal sorunla karşılaştım. Sürücü olarak her zaman Nvidia bu konuda liderdir. Zaten RTX serisiyle aynı performansı vermesine rağmen AMD RX serinini daha ucuz olmasına karşın daha az satmasının nedenide budur.

Ama AMD fiyat performansta iyidir bunu kabul ederim.

AMD modele göre değişir. 6000 serisinde sürücü sorunu yok diye biliyorum. Bu durumda 1660S'e tercih edilir. Markalara genel bakılacak olursa NVIDIA bana daha güvenli geliyor. Kişiye göre değişebilecek bir durum.
1660s mi tercih edilir güldürdün valla. 😀 Profil fotoğrafındaki güruhtan dolayı fikirlerinin gerçekçiliği yok benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı