NVIDIA ekran kartı önerisi

Sistemi tek tek topluyorum bütçe belirlemedim bazı parçaları aldım bugünde ekran kartı işlemci ve anakart alacağım 7700X işlemci olacak onun dışında işlemci benim için biraz daha önemli ama ekran kartını da geri tutmak istemiyorum.

4070 ve 4070 Ti fiyatlarına bakıp karar verip onlardan birini almayı düşünüyorum sizin fikirleriniz sayesinde.

Eğer fazla bütçen yoksa sistemde birkaç değişiklik yaparak daha verimli dengeli bir sistem toplayabilirsin. Anakart ve işlemciden kısarak ekran kartını 4070 Ti yapabilirsin. F/P anakart ve 7500F gibi.

Eğer fazla bütçen yoksa sistemde birkaç değişiklik yaparak daha verimli dengeli bir sistem toplayabilirsin. Anakart ve işlemciden kısarak ekran kartını 4070 Ti yapabilirsin. F/P anakart ve 7500F gibi.
bende düşündüm bu fikri ama anakart ve işlemciden kısamam çünkü ağırlıklı olarak csgo ve valo oynayacağım. işlemci performansı benim için ciddi derecede önemli

bende düşündüm bu fikri ama anakart ve işlemciden kısamam çünkü ağırlıklı olarak csgo ve valo oynayacağım. işlemci performansı benim için ciddi derecede önemli
Ekran kartını besleyebilmek dışında 7600x ve 7700x arasında fiyat farkına değecek bir fps farkı olmaz hocam. Ya 7600x tercih et ya da bütçen varsa 7800x3d tercih et bence. Youtubedan karşılaştırmalara bak anlarsın zaten.

Bende düşündüm bu fikri ama anakart ve işlemciden kısamam çünkü ağırlıklı olarak CS:GO ve Valorant oynayacağım. İşlemci performansı benim için ciddi derecede önemli.

Dostum attan inip essege binmiyorsunki😄 oyun performansları birbirine çok yakın bu işlemcilerin. Hatta bana kalırsa oyun sisteminde 7500F üstü gereksiz masraf oluyor.

Ekran kartını besleyebilmek dışında 7600x ve 7700x arasında fiyat farkına değecek bir fps farkı olmaz hocam. Ya 7600x tercih et ya da bütçen varsa 7800x3d tercih et bence. Youtubedan karşılaştırmalara bak anlarsın zaten.
evet haklısın ama 360hz ekranla oynayacağım aradaki az fps bile benim için sorun olacak o yüzden işlemciden kısmak istemiyorum
Dostum attan inip essege binmiyorsunki😄 oyun performansları birbirine çok yakın bu işlemcilerin. Hatta bana kalırsa oyun sisteminde 7500F üstü gereksiz masraf oluyor.
performanslar yakın ama yinede biraz fark olması benim için sorun dediğim gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı