NVIDIA ekran kartına FreeSync monitör satın almak

Buraktas95

Hectopat
Daha fazla  
MSI Optix MAG272C 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı (hepsiburada.com) arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum. 3-4 aya da kasa toplayacağım. Şu an kullanacağım bilgisayar bir laptop. Monster Abra A5 v5.3 960M ekran kartı bulunmakta. Mini Display Port ile bağlayacağım. Kafama takılan sorular FreeSync AMD desteklediği için NVIDIA ekran kartımda ne gibi sorunlara yol açacak? Mini display çevirici kullanacağım için ne gibi kayıplarım olacak ya da olmayacak mı? En son olarak da bu monitör almaya değer bir monitör mü? Bilgili tecrübeli arkadaşlarım fikirlerini sunarsa çok mutlu olurum.
Asus TUF Gaming VG27VQ 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display+DVI-D) Fiyatı (hepsiburada.com) bir diğer düşündüğüm monitörse bu ama MSI daha sıcak geliyor karşılaştırıp yorumlarınızı belirtirseniz çok mutlu olurum. Elimdeki sistemle bu monitörlerden biri beni 3-4 ay idare edebilir mi? Son olarak ekleyeyim 3-4 ay sonra toplayacağım kasada gene NVIDIA bir ekran kartı düşünüyorum mesela 3060 Ti gibi iyi akşamlar dilerim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı