NVIDIA Ekran Kartında FreeSync Açılmalı mı?

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Rocket League oynarken anlık takılmalar yaşıyorum ve bilgisayarım gayet yeterli bu oyun için. Fakat ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Monitörüm 144hz, FreeSync kapalı acaba açsam bir yararı olur mu? Dezavantajı var mıdır açmamın bilgilendirebilir misiniz?

Hocam kullandığınız monitörün modeli ne?
Yararı olur mu bilmem fakat bir dezavantajı yok. Denemekte fayda var.
Gecikme oluyor diye duydum ama yalan yanlış konuşmak istemem açıkcası ondan sordum.

Oyunda da problem olabilir yani senin donanım ve ayarlarında değilde oyunun kendisinde de sorun vardır tek sen mi yaşıyorsun çevrende oynayıp aynı sorunu alan var mı ?

Selam arkadaşlar, Rocket League oynarken anlık takılmalar yaşıyorum ve bilgisayarım gayet yeterli bu oyun için. Fakat ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Monitörüm 144hz, FreeSync kapalı acaba açsam bir yararı olur mu? Dezavantajı var mıdır açmamın bilgilendirebilir misiniz?
Bildiğim kadarıyla Nvidia ekran kartlarında FreeSync bulunmuyor. Onun yerine G-Sync bulunuyor. Ve açmanız gereken bir özellik bana kalırsa. Oyun oynarken açmanızı tavsiye ederim. Hem bu şekilde 144hz'i daha rahat fark edersiniz. Nasıl açacağınızla ilgili video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı