NVIDIA Ekran Kartları Hash Oranı Sınırlaması İle Geliyor

Madencilerden deli gibi para kazanırken böyle bir şey yapmaları ilginç. Yada oyuncuların tepkisini aza indirmek için gaz alma operasyonuda olabilir.

Belki olabilir geçenlerde antminer E9 diye bir kazıcı çıkarttılar fiyatı da yaklaşık 20 000 dolar ve 32 tane RTX 3080 (önerilen fiyattan 25 700 dolar) gücünde kazım yapabiliyormuş ve NVIDIA da donanımsal kilit koyarsa bitebilir.
Yani umarım😢

Belki olabilir geçenlerde antminer E9 diye bir kazıcı çıkarttılar fiyatı da yaklaşık 20 000 dolar ve 32 tane RTX 3080 (önerilen fiyattan 25 700 dolar) gücünde kazım yapabiliyormuş ve NVIDIA da donanımsal kilit koyarsa bitebilir.
Umarım😢

Bu haberi ben de okudum ama firmalar kartının oyuncuya satılıp satılmadığına bakmaz parasına bakar piyasada kim tarafından rağbet görüyor ona bakar sizin benim herkesin bildiği gibi gaz alma operasyonu bakın sizi düşünüyoruz sınırlandırdık diyip 3 gün sonra sınırını kırarlar bir şekilde gibi geliyor bana maalesef./ 3060 da olduğu gibi

Madenciligi ne yazilim ne donanim olarak kesinlikle engelleyemezler. Adam milkcoin diye coin uretir. Kazi yaptigi programi da oyun olarak yayinlar. Ekranda gezen inekler muuuu muu derken arkada coin'in dibine vurur. 🤣

Mining, ekran kartı üreten firmaların başlıca gelir kapısı. Oyuncu mu mining mi deseler mining satışlarını tercih ederler. Çünkü biliyorlar ki o mining için kullanılan kartlar bir yıl içinde cöp haline gelecek. Arızalanmasa bile elektrik tüketimi / kazı performansı yetmeyeceği için kazı yapan adam bu kartı değiştirecek.

Bu haberi ben de okudum ama firmalar kartının oyuncuya satılıp satılmadığına bakmaz parasına bakar piyasada kim tarafından rağbet görüyor ona bakar sizin benim herkesin bildiği gibi gaz alma operasyonu bakın sizi düşünüyoruz sınırlandırdık deyip 3 gün sonra sınırını kırarlar bir şekilde gibi geliyor bana maalesef./ 3060 da olduğu gibi.

Aslında ekran kartı üreticileri ve NVIDIA pek de miningcileri pek sevmiyor buraya tıklayarak izlemediyseniz mesut abinin videosunu izleyebilirsiniz.
Ve evet NVIDIA neredeyse hiç önlem almadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı