Rehber NVIDIA ekran kartlarında risk olmadan overclock yapımı

Hocam taramayı yaptım, 50 dakika falan sürdü neden bu kadar uzun sürdü anlamadım. FPS değerlerini karşılaştırmak için kapatayım dedim geri açınca tekrar tarama yapmaya başladı. Tekrardan mı beklemem lazım bunu?

Hocam taramayı yaptım, 50 dakika falan sürdü neden bu kadar uzun sürdü anlamadım. FPS değerlerini karşılaştırmak için kapatayım dedim geri açınca tekrar tarama yapmaya başladı. Tekrardan mı beklemem lazım bunu?
Kapatıp tekrar açınca tarama yapıyor. Ayriyeten 50 dakika sürmesi normal değil.

Tabii ki de karisabilirsiniz burasi serbest bir forum. Boyle programlar kullanmaya cekinenler ve risk almak istemeyenler icin yazdim bu rehberi zaten. Bir de bu yontemi bilen cok fazla kisi yok diye dusunuyordum. MSI Afterburner'i zaten cogu kisi biliyor.

Her bilgisayarda performans artisi yapmaz zaten belirtmistim konuda. Bazi bilgisayarlarda isi yuzunden dusedebilir. Tamamen deneme isi bu. İsinize yariyorsa kullanirsiniz.
Evet mesela bende bilmiyordum o yuzden farkli geldi ondan yazdim after burneri

Ekran kartınız oyun içi yer paylaşımını desteklemiyor :(
hocam bir şey soracağım benim ekran kartım gt 610 ve expreinece desteklenenler kısmında ismi var. ama indirdiğim zaman eski sürümü indiriyor yenisini indiremiyorum. ama dediğim gibi destekliyor. nasıl yapabilirim. manual overclock çok işe yaramadı

960 destekliyor diye biliyordum ben.
1687895463419.png

Yeni konular

Geri
Yukarı