NVIDIA farklı ekran kartları ile SLI yapmak

Ersin Çınar

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle kolay gelsin, benim SLI ile ilgili bi sorum olacaktı. Şimdi elimde Gigabyte GTX 680 4GB ekran kartı var fakat 1080 almayı düşünüyorum ama es ekran kartımı satmak istemiyorum bu iki kartı SLI yapma imkanım var mı?

Öncelikle kolay gelsin, benim SLI ile ilgili bi sorum olacaktı. Şimdi elimde Gigabyte GTX 680 4GB ekran kartı var fakat 1080 almayı düşünüyorum ama es ekran kartımı satmak istemiyorum bu iki kartı SLI yapma imkanım var mı?
Deveyle ördeği çiftleştirip yeni bir tür yapmak gibi bir şey olur hocam :D:D Olmaz tabiki :)

Hocam dediğiniz işlem malesef ki imkansız neden diyecek olursanız SLI (Scalable Link Interface) sadece aynı model olan ürünleri destekler marka farklı olsa olurdu ama dediğiniz şekilde olmaz

1080 şimdilik her şeye yeterli gelen bir kart. Daha fazla performans istemek neden? Ayrıca Gpu'su farklı olan iki kartı SLI yapmak imkansız. Emin değilim ama markasının ve modelinin de aynı olması gerekiyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı