NVIDIA Game Ready sürücü güncelleme sonrası sistem açılmıyor

vayne fox

Decapat
Daha fazla  
Az önce NVIDIA Game Ready güncellemesi yaptım. Temiz kurulumu seçip kur dedim daha sonra bilgisayar 60 saniye sonra yeniden başlatılacak uyarısı geldi. Bende hemen yeniden başlat dedim, bastıktan sonra bilgisayar açılmadı siyah ekranda kaldı ve hala bilgisayari kapatıp açmama rağmen bilgisayar açılmıyor. Ne yapabilirim?

Az önce NVIDIA Game Ready güncellemesi yaptım. Temiz kurulumu seçip kur dedim daha sonra bilgisayar 60 saniye sonra yeniden başlatılacak uyarısı geldi. Bende hemen yeniden başlat dedim, bastıktan sonra bilgisayar açılmadı siyah ekranda kaldı ve hala bilgisayari kapatıp açmama rağmen bilgisayar açılmıyor. Ne yapabilirim?
Bios'a girebiliyor musun?

Gelişmiş seçenekler üzerinden bilgisayarı başlangıç onarımını yapmayı deneyebilirsiniz bu da olmazsa işletim sisteminin kurulu olduğu disk üzerinde CMD ile manuel hata tespiti yaptırıp error veren dosyaları indirmeleri veya bilumum şeyleri otomatik olarak onaracaktır sistem.

Bilgisayar için 120GB SSD satın alıp format atabilirsiniz. Ekran kartın driveri yüklerken lütfen
Game Ready 537.58 güncellemesini yükleyin şu an piyasada en stabil çalışan sürücüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı