NVIDIA GeForce 527.56 Sürücüsü Çıktı

Oyun Desteği​

• Portal with RTX
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • Jurassic World Evolution 2

Düzeltilen Sorunlar​

• [GeForce RTX 4090] Watch Dogs 2 gökyüzüne bakarken titreme gösterebilir. [3858016]
  • DLSS 3 kullanan oyunlar, NVENC ile Shadowplay veya OBS kullanarak bir kaydı sonlandırırken çökebilir. [3817185]
  • Minecraft Java Edition'ın eski sürümleri ekranda bozulma gösteriyor. [3870232]
  • [Microsoft Surface Book 2] Ekran sürücüsü GeForce GTX 1060'a yüklenemiyor. [3876764]
  • [RTX 4090] DisplayPort ve HDMI arasında çalışırken ileri geri takıldığında görüntü yok. [3672801]
  • Adobe Premiere ve After Effects'te H.264 ve HEVC içeriğiyle ilgili hatalar. [3881781]

Bilinen Sorunlar​

• Oyun içinde HDR'yi açıp kapatmak, yerel olmayan çözünürlük kullanıldığında oyun kararlılığı sorunlarına neden oluyor. [3624030]
  • [DirectX 12] Windows ekran ayarlarından HDR Kullan etkinleştirildiğinde Shadowplay kayıtları aşırı pozlanmış görünebilir. [200742937]
  • DSR/DLDSR etkinleştirilmişse ekran uykusundan uyanırken monitör kısa süreliğine titreyebilir. [3592260]
  • [Halo Wars 2] Oyun içi yeşillik normalden daha büyük ve sürekli titreme gösteriyor. [3888343]
  • [Steam sürümü] Forza Horizon 4 15-30 dakikalık oyundan sonra donabilir. [3866530]

İndirme linkleri:

Masaüstü bilgisayarlar için:

Dizüstü bilgisayarlar için:

GTX960 için bundan sonra update yapsam ne yapmasam ne...
Pek de öyle düşünmemek lazım. Yine bazı yazılımlar için eski ekran kartlarını kapsayan hata düzeltmeleri sunulabiliyor. Bunun dışında da güvenlik güncelleştirmelerinin çok önemli olduğunu belirtmeyi unutmamak lazım.

...ayrıca DDU+ayar yaptığımdan üşenmeye başladım.
Her güncellemede DDU kullanılacak diye bir kaide yok. Normal bir şekilde mevcut sürücünün üstüne de kurabilirsin. Genelde sorun çıkmaz. Ha sorun mu çıktı, o zaman DDU'yu kullanabilirsin.

GTX 1650 sistemime güncel NVIDIA sürücüsünü kurdum. Forza Horizon 5'te Yüksek-Ultra karışık ayarlarda 70-80 FPS oynuyordum. Artık VRAM sonuna kadar dolu, ve 30-40 FPS alıyorum. Bu da sanırım sürücünün bir sorunu daha.

Ben de hızlı kurulum yaptım ve wallpaper engine crash hatası verdi sürücüden ötürü. Wallpaper engine kapandı sonrasında da. Ben de tekrardan açmadım. Sizce bir problem olur mu?

Ben de 1060 kullanıyorum. Emin değilim ama ETS 2 MP de eskiden takılma yoktu sürücüyü kurduktan sonra olmaya başladı gibime geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı