NVIDIA GeForce 416.64 Hotfix Sürücüsü Çıktı

Bende 416.34 sürümü var. Nvdia sitesine baktım da bu yeni sürüm hala gelmemiş.. Gelir herhalde 2-3 güne..

İnsan ister istemez yeni bir sürüm gelince ufak da olsa bir performans artışı bekliyor. PUBG'nin de bu saatten sonra fazla bir şey yapabileceğini sanmıyorum. Oyunun başından belliydi böyle olacağı.
Bence bu saatten sonra gelişim gösterecek, çünkü rakipleri arttı. Black Ops 4 ve Ring Of Elysium bomba gibi geliyor.

Bence bu saatten sonra gelişim gösterecek, çünkü rakipleri arttı. Black Ops 4 ve Ring Of Elysium bomba gibi geliyor.
Ama yapımcıların yapabileceği pek bir şey kalmadı. Yapılabilecek iyileştirmeler yapıldı. Oyun farklı sistemlere göre optimize edildi. FPS'yi rahatlatabileceklerini sanmıyorum.

Ama yapımcıların yapabileceği pek bir şey kalmadı. Yapılabilecek iyileştirmeler yapıldı. Oyun farklı sistemlere göre optimize edildi. FPS'yi rahatlatabileceklerini sanmıyorum.
Black Ops 4' te 1080P GPU Kullanımım en az %90 ken PUBG'de en fazla %80 genelde %40 %60 arası olması kesinlikle yapımcıların yapabileceği bir şey.

Yapacak adam motoru bile günceller :) Bkz. Wasteland 2.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı