NVIDIA GeForce Experience'de görüntü bozukluğu

tpragile

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün BIOS güncelledim ve NVIDIA Denetim Masası'nı varsayılanlara aldım en son. Önceden olmayan ve hayatımda ilk defa gördüğüm bir şey. Özellikle Opera ve NVIDIA GeForce Experience uygulamalarında oluyor bu sorun. Sanki monitör bozuk gibi ama hayır. Diğer her tab sıkıntısız bir şekilde gözüküyor. Bunu nasıl çözerim?
  • MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2G
  • Intel i5 4460 3.2GHz
  • 16 GB DDR3 HyperX RAM
  • ASUS H81M-K anakart
wtf.png

Kullandığınız uygulamalar GPU tabanlı çalıştığı için oluyor. Anakartın mı yoksa ekran kartının mı BIOS'unu güncellediniz? Anakart BIOS güncellemesi sonrası oluşabilecek bir durum değil bu çünkü.

Anakartın BIOS'unu güncelledim. GPU tabanlu çalışmaları bir sıkıntı mı yoksa normal olarak ortak yanları mı bunlar?
Ayrıca bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeldi. Yeniden başlatmadan önce opera ve geforce e.'nin aksine bozuk olmayan google chrome'da bozulmuştu ama şuan sıkıntı yok. Ama bilgisayarı aktif bir şekilde kullanırken bir anda tekrar baş gösterirlerse kötü olacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı