NVIDIA GeForce GTX Titan Sadece 5 Adet İthal Edilecek ( İnceleme )

TEKLER

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, az önce vatan facebook sayfasından açıklama geldi.

Açıklamada :

Türkiye’ye sadece 5 adet ithal edilecek NVIDIA’nın en yeni ekran kartı...

NVIDIA GeForce GTX Titan ekran kartı Türkiye’de sadece Vatan’da olacak.

Tanıtımı bugün yapılan performans canavarı hakkındaki incelememizi okumak için tıklayın:
VATAN COMPUTER

İçerik :

NVIDIA GeForce GTX Titan Kükrüyor!

Kısa süre önce AMD’den 2013 yılında yeni GPU sunulmayacağı ve bu senenin terfisiz geçileceği duyurusu gelmişti.

NVIDIA ise rakibinin gözyaşına bakmak istemiyor ve yeni bir performans canavarı sunuyor. Resmi tanıtımı bugün gerçekleşen yeni GeForce GTX Titan modeli hazır. 2688 paralel işlemcili Tesla kökenli GK110 GPU, 384-bit bağlantılı ve 6 GHz, 6 GB GDDR5 bellek içeren kartın 6 ve 8 pin iki ek güç girişi var. GPU hızı 837 MHz ama GPU Boost ile 876 MHz görebiliyor. GeForce GTX 680 aksine GK104 içermiyor. GK110 boyutu ve transistör sayısı daha fazla ve 28nm üretim sürüyor.

250 Watt TDP değeri olan kartın performans rekoru kırması bekleniyor ama fiyatı 1.499 Dolar + KDV olacak. NVIDIA iddiasına göre Crysis 3 oyununda en iyi performans için bu kart şart. Para derdi olmayanlar üç tane GTX Titan alıp 3-way SLI deneyebilir çünkü çift SLI fişi hazır. Özel soğutma sistemi tek fanlı ama alüminyum radyatör epey büyük. Daha sessiz çalıştığı ifade ediliyor.

Resimleri Kendim Yükledim. Büyük Boyutta Bakmak isterseniz :

kbw6z.png

kbw7f.jpg

kbw7s.jpg

Ya bu Türkiye bence ilerlesin artık, ya uçak bile getirtsen 5 tane getirtilmez, Koca ülkeye 5 tane ekran kartı ne demek ya dalga geçiyorlar sanki.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı