NVIDIA GeForce GTX TITAN İncelemesi

GTX 690 çift GPU'lu o yüzden, çift GPU'lu kartlara herkes özel soğutma yapmaz. Ancak Titan tek GPU'lu olduğu için bence yakın zamanda yaparlar.

Recep abi siz neden incelemiyorsunuz Titan'ı? ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Inno3D yapmış...

Son düzenleyen: Moderatör:
Her hafta yeni bir donanım ürünü çıkıyor. İnsanlar sıkılıyor, elindeki üründen soğuyor. Yeni çıkanı almak istiyor. Ama ülkemizde 15 Milyon asgari ücrete çalışan var nasıl alsın ki ? En iyi ekran kartı Tofaş bir araba fiyatında :) Elimizdekilerden yetinmeyi bilmeliyiz.

Böyle düşünürsen her zaman kaybedersin. Dün telefon aldım yarın yenisini çıktı seninkinin önemi kalmayacak. Bu kafayla giderse insan her gün yeni bir telefon çıkıyor, yeni kart çıkıyor. ;)

Böyle düşünürsen her zaman kaybedersin. Dün telefon aldım yarın yenisini çıktı seninkinin önemi kalmayacak. Bu kafayla giderse insan her gün yeni bir telefon çıkıyor, yeni kart çıkıyor. ;)

Cümlenin sonunda belirttim zaten, böyle düşünmemek gerek diye. Bilgisayar aleminin sonu yok :D Evren gibi birşey :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı