NVIDIA GeForce NOW Kütüphanesine 11 Yeni Oyun Ekleniyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
monsterworld.jpg

NVIDIA, bu hafta yayınladığı blog yazısında GeForce NOW kütüphanesine eski ve bağımsız 11 yeni oyun eklediğini duyurdu. Bu hafta hizmete eklenen en büyük oyun, ilk kez 2018’de piyasaya sürülen Monster Hunter: World. Bu, Capcom’un Monster Hunter fantastik temalı aksiyon RPG oyunları serisinin beşinci oyunu. Serinin altıncı oyunu Monster Hunter: Rise, ilk olarak 2021’de piyasaya sürüldü ancak Windows sürümü Ocak […]

Devamı: NVIDIA GeForce NOW Kütüphanesine 11 Yeni Oyun Ekleniyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Keşke xCloud gelse de şu gameplus'a rakip çıksa. Çünkü genellikle kullanıcıların fikirlerini dikkate almıyorlar bence.

5 para etmez oyunlar hepsi GoW, RDR2 veya TLOU gibi insanların gerçektende sistemi yetmeyip oynamak istedikleri oyunları da eklemezler ne anlamı var o zaman buna 300 TL vermenin her ay? Zaten artık ne olduysa bu sene gerçekten çok kötü hizmet vermeye başladılar sürekli problemler çekiliyor 2 kuruş kazanacağız diye de bütün internet medyasıda sponsorluğunu yapıyor şu zımbırtının.

5 para etmez oyunlar hepsi GoW, RDR2 veya TLOU gibi insanların gerçektende sistemi yetmeyip oynamak istedikleri oyunları da eklemezler ne anlamı var o zaman buna 300 TL vermenin her ay? Zaten artık ne olduysa bu sene gerçekten çok kötü hizmet vermeye başladılar sürekli problemler çekiliyor 2 kuruş kazanacağız diye de bütün internet medyasıda sponsorluğunu yapıyor şu zımbırtının.
O kadar da değil zamanında çok kullandım işe yarıyordu (aylığı 75 TL olduğu zamanlar). Şuan Steam'imde 1.5k Rust'ım var ve 900 saati falan GeNow sayesinde oynadım.

Yeni oyunlar gelsin iyi hoş da, ekran kartlarını ne zaman güncelleyecekler merak ediyorum. Geçenlerde birkaç gün bakım çalışması vardı ümitlendim ama sanırım ekran kartlarıyla ilgili bir değişiklik olmadı.

Monster Hunter: World 5 para etmez oyun değil.

Henüz o oyunlar yok mu? Ben ilk gün geldiler zannediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı