NVIDIA GeForce Now oyun açılmıyor

Ciusance

Hectopat
Makaleler
4
Gündüz sorun yok oyunlarımı oynayabiliyorum ama mesela şu anda giremiyorum. Oyunun açılmasına 1 dakikadan az süre var yazıyor sürekli bekletiyor. Ücretsiz sürümü kullananlar anlayacaktır neden bahsettiğimi. Bu benimle alakalı mı yoksa ücretsiz diye mi giremiyorum?

Gündüz sorun yok oyunlarımı oynayabiliyorum ama mesela şu anda giremiyorum. Oyunun açılmasına 1 dakikadan az süre var yazıyor sürekli bekletiyor. Ücretsiz sürümü kullananlar anlayacaktır neden bahsettiğimi. Bu benimle alakalı mı yoksa ücretsiz diye mi giremiyorum?

Ücretsiz diye serverlar fazla yoğun diye biliyorum, 5-10 dakika beklemeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz diye serverlar fazla yoğun diye biliyorum, 5-10 dakika beklemeniz yeterli olacaktır.

15 dakikadır bekliyorum, yine aynı değişiklik yok.
Sunucular dolu. Sunucuların birazcık boşalmasını beklemek durumunda kalıyorsunuz. Ben, sunucu değiştirerek sorunu çözüyordum. Ama, optimal sunucu olmadıklarından dolayı daha yavaştılar.

Hangi sunucuyu seçtiniz peki?

Eskiden, beklememiz gereken kişi sayısını görebiliyordum. Şimdi ise göremiyorum ve bitmek bilmiyor.
Daha yavaş olmasına rağmen başka sunucu kullanarak oyuna giriyordum.
Ben böyle yapıyorum, siz de deneyebilirsiniz.

Ben 3-4 dk içinde girebiliyorum.

Hangi sunucuyu seçtiniz peki?
Sunucular sekmesinden rastgele, en üste en yakın sunucuyu seçiyordum. İşe yarıyordu.
Her zaman olur mu bilmem. Ben de oluyordu.
Ayrıca, akşam-sabah kavramlarına da dikkat edin. Ücretli versiyonda bu sıkıntılar yok tabii.

Sunucuda yoğunluk olduğundan dolayı 1dakikadan az diyor ama sırada örneğin 500-2000 kişi olabiliyor. O yüzden akşamları Gfn'ye girmenizi önermem, ama illa da gireceğim diyorsanız ve parada vermek sitemiyorsanız beklemeye mahkumsunuz demektir :(

Geri
Yukarı