NVIDIA, GeForce RTX 3060 Ti Üzerinde Çalışıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA, GeForce RTX 3060 Ti

Son gelen bilgilere bakılırsa NVIDIA, RTX 3060 Ti modelini 3060’tan önce piyasaya sürecek. Bu ayın başlarında tanıtılan RTX 3080 ve RTX 3090 modelleri Eylül ayı içerisinde satışa çıkmaya başlayacak. Daha alt seviye olan ve orta sınıf diye sınıflandırabileceğimiz GA104 GPU’ya sahip olan RTX 3070 ise Ekim ayında piyasaya sürülecek. Oyuncular yeni kartları merakla beklese de […]

Devamı: NVIDIA, GeForce RTX 3060 Ti Üzerinde Çalışıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

3080 Ti yerine 3090 çıkınca "Ti" ekini bırakmış gibi duruyordu.

2070 Super'in iki katından fazla GPU çekirdeğine sahip. Nvidia bunu niye yaptı? 2000 serisi alanlar (ben dahil) melül melül bakacak şimdi. Dünya para öde, bir kaç ay sonra iki kat daha performanslı ve daha ucuz kartlar piyasaya çıksın. Merhaba AMD bey...

2070 Super'in iki katından fazla GPU çekirdeğine sahip. NVIDIA bunu niye yaptı? 2000 serisi alanlar (ben dahil) melül melül bakacak şimdi. Dünya para öde, birkaç ay sonra iki kat daha performanslı ve daha ucuz kartlar piyasaya çıksın. Merhaba AMD bey...

Kapitalizm bu değil mi bir nevi? Kartı alırsın yenisi çıkar daha performanslı ve onu alırsın 4000 seriside 3000'den fazla performansli olacak aynı şey onda da geçerli.

2070 Super'in iki katından fazla GPU çekirdeğine sahip. NVIDIA bunu niye yaptı? 2000 serisi alanlar (ben dahil) melül melül bakacak şimdi. Dünya para öde, birkaç ay sonra iki kat daha performanslı ve daha ucuz kartlar piyasaya çıksın. Merhaba AMD bey...

Adamlar bas bas bağırdı 3000 serisi çok güçlü olacak diye ama fiyatlandırmaları şaşırttı iyi ki 2000 serisi almamışım.

Kapitalizm bu değil mi bir nevi? Kartı alırsın yenisi çıkar daha performanslı ve onu alırsın 4000 seriside 3000'den fazla performansli olacak aynı şey onda da geçerli.

Daha performanslı elbette olacak, olmasa zaten daha büyük sıkıntı ama yüzde 50'den fazla performans artışını daha ucuza vermekte ne bileyim, uzun vade için kendi topuğuna sıkmak gibi...

Daha performanslı elbette olacak, olmasa zaten daha büyük sıkıntı ama yüzde 50'den fazla performans artışını daha ucuza vermekte ne bileyim, uzun vade için kendi topuğuna sıkmak gibi...
Boşuna bu kadar performans artışı vermezler. Bir bildikleri vardır. AMD'nin Big Navi'si güçlü gelecek olabilir veya AMD'yi piyasadan kaldırmaya çalışıyor olabilirler.

1000 serisi gibi olabilir yanlış hatirlamiyorsam 3 veya 4 yıl boyunca onlar kalmıştı. Bu da ona benzer olabilir kırmızı takımdan 3080'e rakip çıkartilmazsa yenisini uzun bir süre getirmezler.
Adamlar bas bas bağırdı 3000 serisi çok güçlü olacak diye ama fiyatlandırmaları şaşırttı iyi ki 2000 serisi almamışım.

Bende kartı degistirmeyi planliyordum bana iyi oldu bu 3060 Ti falan diyorlar çıkacak ona bakacağım fiyati uygun olursa

Yeni konular

Geri
Yukarı