RTX 3060 Ti Destekli NVIDIA GeForce 457.51 WHQL Sürücüsü Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA GeForce 457.51 WHQL

NVIDIA GeForce 457.51 WHQL sürücüsü ile RTX 3060 Ti ekran kartı için destek sağlanıyor. NVIDIA tarafından GeForce 457.51 WHQL sürücüsü yayınlandı. Yeni sürücü ile şirketin en yeni ekran kartı olan RTX 3060 Ti için gerekli destek sağlanıyor. 399 dolar fiyat etiketi taşıyan ekran kartı performansı ile önceki neslin 699 dolarlık RTX 2080 Super modelini bile […]

Devamı: RTX 3060 Ti Destekli NVIDIA GeForce 457.51 WHQL Sürücüsü Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kullanılacak grafik kartı seçimi Windows 10'a geçeliden beri nefret ettirecek boyutta Optimus sorunları yaşıyorum. Her gelen sürücü notlarını inceliyorum ancak çözülmüş değil. Son birkaç sürümde "Windows'la alakalı sorunlar" başlığında belirtiliyor. Bir an önce 21H1 yayınlansın, sırf varsayılan GPU seçimi için geçeceğim. Insider falan ona da razıyım.

Ürün hakkında bir inceleme konusu açın. Görsellerle, oyun içi verilerle falan doldurun hatta. Merak etmekteyim.
MSI Afterburner verilerini mi paylaşayım? Daha fazla detay verebilirseniz yapabilirim. Monitörüm 1080p ve işlemcim hafif bir darboğaz yapabilir ne kadar yardımcı olur bilemem fakat seve seve açarım.

MSI Afterburner verilerini mi paylaşayım? Daha fazla detay verebilirseniz yapabilirim. Monitörüm 1080p ve işlemcim hafif bir darboğaz yapabilir ne kadar yardımcı olur bilemem fakat seve seve açarım.
Aynen. Darboğaz konusu başka bir durum ama en azından kartın oyun başlangıcı ve 1 saatlik süre sonundaki ısıları yararlı olur. E görselleri size bırakıyorum zaten. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı