NVIDIA GeForce RTX 3070 Fiyatı ve Özellikleri

PCI Express 4.0 desteklemesi 3.0'da da çalışacağı anlamına geliyor değil mi?
Evet. Dünkü canlı yayında Recep ile Ali açıklamıştı hatta.
@Ponçik Talon @ViooYa Henry Cavill bile Temmuz ayında RTX 2080 Ti'lı sistem toplamıştı. Koskoca Witcher'a, Superman'e acımadılar. 23 ay garantisi olan 2080 Ti'ını 10.000 TL'ye satmaya çalışan ne yapsın. 😂
2080Ti çöp olmayacak ki herkes yine kullanacak istediği gibi. R7 240'ların sıfırlarının alındığı satıldığı bir ülkede 2080Ti'ı biz torunlarımıza taşırız diye düşünüyorum ben.

Evet. Dünkü canlı yayında Recep ile Ali açıklamıştı hatta.

2080 Ti çöp olmayacak ki herkes yine kullanacak istediği gibi. R7 240'ların sıfırlarının alındığı satıldığı bir ülkede 2080 Ti'ı biz torunlarımıza taşırız diye düşünüyorum ben.

Evet çok haklısın. 2080 Ti ekran kartını kullanıyorum ve memnunum. Hem iş için hem de oyun için şahane. Muhtemelen iş için olmasa bile temiz oyun için 5-6 sene kullanırım?

İşin fiyat kısmına gelince; teknolojiden para kazanabilen biri olarak bunlara alıştım artık.

Evet çok haklısın. 2080 Ti ekran kartını kullanıyorum ve memnunum. Hem iş için hem de oyun için şahane. Muhtemelen iş için olmasa bile temiz oyun için 5-6 sene kullanırım?

İşin fiyat kısmına gelince; teknolojiden para kazanabilen biri olarak bunlara alıştım artık.
Kullanabileceğinizi düşünüyorum rahatlıkla. Ultra'da değilde High'da oynayı verin :)

GT 9600 kullanıyorum R7 240 benim kartın abisi gibi kalıyor 11GB VRAM bulunan bir kartta ayar kısmak biraz değişik geldi o yüzden hâtam varsa affola testlerden başka bir yerde göremediğim için.
Estağfirullah ne hatası.

R7 240 modeli yanlış bilmiyorsam 2003 yılında üretildi. Ülkemizde sık kullanılan bir model olduğu için bunu referans göstermek istedim. Sizin de belirttiğiniz gibi onun da altı modeller hala ülkemizde güncel kullanıldığı için ve o mesajı yazdığım arkadaş;

Diye sorduğu için şu anda tüm oyunları Ultra ayarlarda oynayabiliyorken bundan 5-6 yıl sonra Ultra da değilde High ayarlarda oynarsınız dedim. :) Güçlü bir kart yani ondan bahsediyordum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı