NVIDIA gelen yeni güncellemenin CS:GO'da etkisi var mı?

Barca

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
Merhaba değerli üyeler. RTX 2070S ekran kartım Ryzen 5 3600 işlemcim var. Son gelen ekran kartı güncellemesini yaptıktan sonra CS GO oyununda 300 FPS alıyorken 100 FPS almaya başladım, bunun sebebi nedir? Başına böyle bir durum gelen var mı? Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
sisteminde bir sorun olduğunu sanmam büyük ihtimalle yeni güncellemede geliştiriciler eline yüzüne bulaştırmış eski güncelleme dosyalarını indir bence güvenilir bir sitede bulabilirsin veya diğer arkadışın dediği gibi hellian ın fps yükselten cfg sini bir süre en azından hata giderilene kadar kullanabilirsin
sana şu videoları önerebilirim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kesinlikle izlemeli ve cfg yi kurmalısın
Adamın sistemi zaten min 300fps sistem niye atıyon ki bunu. Bunu uygularsa o aldığı sistemin mantığı ne, ryzen 5 3600 e hakaret o cfg.

Bende de ortalama FPS değerlerinde düşüş oldu. Buna ek olarak FPS özellikle hızlı aksiyon olan yani düşmanla çatışma halinde olduğumuz anlarda veya örneğin basit eğlence modu gibi daha kalabalık modlarda oynarken ekstra düşüyor. FPS düşmemesi gereken seviyelere iniyor. Çözünürlüğü düşürdüm ve efektleri azalttım. Fakat ortalama FPS biraz yükselse de az önce bahsettiğim anlarda düşüş sürüyor. Diğer oyunları oynamadığım için değerlendirme yapamam.
hala düzelme olmadı 1080Ti ekran kartı olan adam 300 FPS aldığını söylüyor :) fakat ben güncelleme öncesinde bile 250 FPS alıyordum. Nasıl iş anlamadım gitti

CS:GO teknik sorunlu oyun ve eski oyun üzerine bu kadar yama kurunca oyun motoru nanay oldu. Sabit 60FPS veya 140FPS alsam bile benim sistem de gereksiz FPS düşüşü oluyor. Oyunu bıraktım ve arada test için girerim yine aynı. Sizde bırakın bence kafa rahatlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı