Çözüldü NVIDIA görüntü ayarı nasıl olmalı?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 775
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Oyun performansı için ortadaki seçeneği mi yoksa üsttekini mi işaretlemeliyim? Bir de şu performans ve kalite modu ayarını nasıl yapmalıyım? Kaliteye mi yoksa performansa mı çekmeliyim oyun için?

NRENE.PNG

"Benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver:" ve en alttaki barı performansa çek. En sağlıklısı bu olucaktır.

Oyun performansını artırmak için en alttaki seçeneği seçip performansa getirmen lazım ancak oyunun görüntüsü çok fazla bozuluyor tavsiye etmiyorum.
çok sivri köşelerde basamaklanma oluşuyor çok az ama göze batmıyor, üstte gösterdiği nvidia logosu kadar kötü olmuyor oyun içinde.

Oyun performansı için ortadaki seçeneği mi yoksa üsttekini mi işaretlemeliyim? Bir de şu performans ve kalite modu ayarını nasıl yapmalıyım? Kaliteye mi yoksa performansa mı çekmeliyim oyun için?

Eki Görüntüle 1576040
Hocam o ayarlara ellememenizi tavsiye ederim bazı ayarlar uygulama içi sorun yaratıyor.

Son düzenleme:
"Benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver:" ve en alttaki barı performansa çek. En sağlıklısı bu olacaktır.

Çok sivri köşelerde basamaklanma oluşuyor çok az ama göze batmıyor, üstte gösterdiği NVIDIA logosu kadar kötü olmuyor oyun içinde.
Oyunlar kötü gözükmez mi öyle yaparsam? Ekran kartım GTX 1650 Super yine de yapmalı mıyım?

Çok sivri köşelerde basamaklanma oluşuyor çok az ama göze batmıyor, üstte gösterdiği NVIDIA logosu kadar kötü olmuyor oyun içinde.

Hocam başka oyunlarda nasıl bilemiyorum ama eski bilgisayarımda Minecraft oynarken bu ayarı yaptığımda oyun berbat bir hal alıyordu. Her yerde kesik kesik çizgiler dolaşıyordu.

Geri
Yukarı