Nvidia görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

lowkeyidontexist

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, öncelikle bilgisayarı geçen hafta aldım. İmzamda özellikleri yazıyor. Görüntü driveri v.s herşey güncel iken, NFS Most Wanted 2'de Medium-low arası 1024x768 çözünürlükte sabit 60 FPS almama rağmen 15 dk sonra felan "Nvidia görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası alıyorum ve oyun kapanıyor. Gerçekten gıcık olmaya başladım, tam video felan çekmeye niyetlenmiştim ancak bu hata bana engel oluyor. Bazı konularda bios güncelleyin felan yazmışsınız. Anakartım 2011 O.C edilebilen anakartlardan. UEFI destekli. Bir güncel sürüm felan varsa güncellerim sorun değil ancak internet üzerinde bulamadığım için güncellemedim. Onun dışında ekran kartı gayet stabil çalışıyor ancak bu hata beni çıldırttı. Gerçekten kesin bir çözümü olan varsa bana haber versin. İyi günler.

Isı değerleri; (Oyundayken)
Screenshot_3.png

msi nin sitesinde güncellemesi vardır ama sanki görüntü bağdaştırıcı veya ekran kartı driverinden kaynaklanıyor gibi duruyo benim leptopta vardı aynı durum format attım kurtuldum

Aynı sorunu bende yaşıyordum, oyun ilk çıktığında ki driver'dan kaynaklanıyordu. Şimdi driver güncellendi ama ara sıra aynı hatayı veriyor. Korsan oyundan kaynaklanıyor bu sorun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı