NVIDIA grafik sürücüsü kurulmuyor

Hayır arkadaşlar, son versiyon sürücüler, eski ekran kartı sürücülerini desteklemiyor. Destekliyor gibi gözüküyor ama desteklemiyor. Hata veriyor.

M olduğu için laptop olduğunu tahmin ediyorum. Google'a laptopun modelini yazıp üreticinin sitesinden sürücüleri indirin.
Yok sanki ekran kartı yok içinde. Ekran kartını hiçbir şekilde görmüyor ama içini açmadım ben hiç. Zaten laptop açmakla hiç uğraşmadım
Laptop modeli nedir?

Hayır arkadaşlar, son versiyon sürücüler, eski ekran kartı sürücülerini desteklemiyor. Destekliyor gibi gözüküyor ama desteklemiyor. Hata veriyor.

M olduğu için laptop olduğunu tahmin ediyorum. Google'a laptopun modelini yazıp üreticinin sitesinden sürücüleri indirin.

Laptop modeli nedir?

Packard Bell easynote TS11-HR-040UK
Ben sitesine baktığımda hiçbir şey anlamıyorum bu Laptop'un.

Windows 10'dan 8'e dönmemin sebebi bir ara diskte hata olmuştu. Gitmişti bilgisayar bilgisayarcıya verdim yaptı. Sonra Windows 7 32 Bit format atmış. Bir de crack attığı için Windows 10'a geçemedim. Kod yazmıyordu crack olduğundan. Bizdede 8.1 64 Bit DVD vardı o yüzden geçtim buraya.
Senin çözümünü ben yazdım ama cevap vermiyorsun.

Laptopun modeli nedir?
Verdim yukarıda yazıyor.

Packard Bell easynote TS11-HR-040UK
Ben sitesine baktığımda hiçbir şey anlamıyorum bu Laptop'un.

Bunu kullanın.

Düzenleme: Eski parçalarda Windows 8 sürücüsünü 10'a kurabilirsiniz. Zaten 7 sürücüsünü 10'a yüklemektense 8 sürücüsünü 10'a yüklemek daha mantıklı.

Bunu kullanın.

Düzenleme: Eski parçalarda Windows 8 sürücüsünü 10'a kurabilirsiniz. Zaten 7 sürücüsünü 10'a yüklemektense 8 sürücüsünü 10'a yüklemek daha mantıklı.
İndiriyorum. Kendi sitesinden yükleme merkezine girdim. Adamlar büyük ihtimal desteği bırakmış. Şu yazı çıktı karşıma.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    7,6 KB · Görüntüleme: 40

Geri
Yukarı