NVIDIA grafik sürücüsü kurulmuyor

İndiriyorum. Kendi sitesinden yükleme merkezine girdim. Adamlar büyük ihtimal desteği bırakmış. Şu yazı çıktı karşıma.
Yok hayır, üstten marka-model seçmen lazım. O şekilde çıkıyor.

Bende ilk defa o üreticinin sitesine girdim. Bende öyle sandım ama değilmiş. Ayrıca şimdilik 8.1'de kal. Sürücü yüklenirse dosyanın yedeğini alır, 10'a geçersin. Daha sonra tüm sürücüleri indirip bakarsın keyfine.

Bunu kullanın.

Düzenleme: Eski parçalarda Windows 8 sürücüsünü 10'a kurabilirsiniz. Zaten 7 sürücüsünü 10'a yüklemektense 8 sürücüsünü 10'a yüklemek daha mantıklı.

Off yine aynı sorun. Bence bilgisayar kendi kendine ekran kartının kablolarını falan çıkardı ya da bozuldu bu. Son çare Windows 10'a geçeceğim ve orada kurmayı deneyeceğim olmazsa bir bilgisayarcıya gideceğim.

Off yine aynı sorun. Bence bilgisayar kendi kendine ekran kartının kablolarını falan çıkardı ya da bozuldu bu. Son çare Windows 10'a geçeceğim ve orada kurmayı deneyeceğim olmazsa bir bilgisayarcıya gideceğim.
Acaba çip arızasına düşmüş olabilir mi?

Sizden mesaj bekliyorum.

Yok hayır, üstten marka-model seçmen lazım. O şekilde çıkıyor.

Bende ilk defa o üreticinin sitesine girdim. Bende öyle sandım ama değilmiş. Ayrıca şimdilik 8.1'de kal. Sürücü yüklenirse dosyanın yedeğini alır, 10'a geçersin. Daha sonra tüm sürücüleri indirip bakarsın keyfine.
Kral sen çok yardımcı oldun teşekkür ederim. Sence bu bilgisayarla 10'a mı geçeyim 7'ye mi düşeyim?
Acaba çip arızasına düşmüş olabilir mi?

Sizden mesaj bekliyorum.

Çip arzası nedir?

Kral sen çok yardımcı oldun teşekkür ederim. Sence bu bilgisayarla 10'a mı geçeyim 7'ye mi düşeyim?

Çip arzası nedir?
Dene yani, kaybedecek bir şeyin yok. 10 dene.

Yazılımsal bir sıkıntı gibi durmuyor, zira yazılımsal olsaydı format atınca düzelmiş olması gerekirdi.

Dene yani, kaybedecek bir şeyin yok. 10 dene.

Yazılımsal bir sıkıntı gibi durmuyor, zira yazılımsal olsaydı format atınca düzelmiş olması gerekirdi.

Zaten format attıktan sonra bu sorun oldu :D. Neyse ben en iyisi 10'a geçmeyi deneyeyim bence de yazılımsal değil gibi geliyor artık. Çünkü birçok şey denedim. Bence ekran kartı yandı, çalışmıyor vb. Tabi inşallah yanılıyorumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı