NVIDIA Grafik Sürücüsü, Windows'un Bu Sürümüyle Uyumlu Değildir

Bende MSI GTX1050 Tİ 4GB 128 Bit ekran kartı kullanıyorum. Bu ekran kartının driverını indirip kurmaya çalıştığımda aynı hatayı alıyoruz. Bu hatanın çözüm yolları
1) DDU programı vasıtasıyla ekran kartı sürücüsünü sistemden tamamen kaldırmak. (Bunun için güvenli mod üzerinde yapmanız gerekiyor)
2) Güvenli modda ekran kartı sürücüsünü kaldırdıktan sonra normal bir şekilde bilgisayarınızı yeniden başlatınız. GeForce Experience yazılımını kurup o şekilde otomatik yüklenmesini sağlayabilirsiniz veya elinizdeki kurulum dosyasını kullanarak da yükleyebilirsiniz tercih sizin.

Bu verdiğim bilgilerin doğruluğu en başta belirttiğim gibi aynı ekran kartını kullanmamızdır veya bir başka ekran kartı kullansak da aynı yöntem geçerlidir.

Deneyeceğim, teşekkürler.
Biraz araştırdım ve benim ekran kartımın artık desteklenmediğini gördüm (Murat5508 adlı kullanıcının da dediği gibi). En son sürüm zaten bende yüklü olan 391.15 sürümü. Yapacak bir şey yok artık :) Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı