NVIDIA GT 1030 ekran kartı sürücüsü kurulmuyor

meolessi

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Böyle bir sorun yaşıyorum. Eski sistem bir bilgisayarım var. Win 8.1 kurulu. GT 1030 ekran kartı güncellemesini GeForce Experience üzerinden temiz kurulum yaparken kurulduğu yazıyor ama kurulmuyor. Tekrar kurulum ekranı çıkıyor. Aşağıdaki gibi kalıyor. GeForce Experience programında giriş sayfası, ayarlar vs gibi kısımlara geçmek isteyincede geçmiyor tepkisiz kalıyor. SS'lerde görüldüğü gibi kalıyor. Bu neden oluyor acaba? NVIDIA denetim masasınada giremiyorum. Aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum. Bu sorunla daha önce karşılaşmış kimse var mı? Bunu nasıl hallederim acaba? Bu arada GeForce Experience kaldırıp tekrar kurmak istedim. NVIDIA sitesinden indirdim ama kuramadım. Kurarken Windows 10 desteklediğini söyledi. NVIDIA'nın driver indirme sitesinden GT 1030 driver indireyim derken oradan GeForce Experience indirtti öyle tekrar aşağıdaki programı kurabildim. Acaba NVIDIA Windows 8.1'i artık desteklemiyor mu? Ya da buna başka bir şey mi sebep oluyor? Yardımcı olursanız çok iyi olur.

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1684838228188.jpg
    FB_IMG_1684838228188.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 25
  • FB_IMG_1684838225630.jpg
    FB_IMG_1684838225630.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 21
  • FB_IMG_1684838222900.jpg
    FB_IMG_1684838222900.jpg
    2,3 KB · Görüntüleme: 23
8.1 desteği kesildi.
Bu yüzden mi driver yüklenmiyor? Pc düşük sistem özelliklerinde olduğu için Win.10 düşük performans gösterir diye geçiş yapmıyordum. Çok fark eder mi performans açısından? Fifa 19 bazende Cs Go arada bir oynarım. Ama genelde film internette sörf yaparım. Çok performans kaybı olur mu? Driveri başka türlü yükleyemez miyim? Windows 8.1'den memnundum oysaki.
Pc özellikleri
İşlemci i3 2120
Gt 1030 2 gb ekran kartı
8 gb ram
500 gb Hdd

Son düzenleme:
Bu yüzden mi driver yüklenmiyor? Pc düşük sistem özelliklerinde olduğu için Win.10 düşük performans gösterir diye geçiş yapmıyordum. Çok fark eder mi performans açısından? Fifa 19 bazende Cs Go arada bir oynarım. Ama genelde film internette sörf yaparım. Çok performans kaybı olur mu? Driveri başka türlü yükleyemez miyim? Windows 8.1'den memnundum oysaki.
Pc özellikleri
İşlemci i3 2120
Gt 1030 2 gb ekran kartı
8 gb ram
500 gb Hdd
Eski sürücü kurabilirsin. Güncellemeler sana bir fayda sağlamayacak zaten.

Eski sürücü kurabilirsin. Güncellemeler sana bir fayda sağlamayacak zaten.
Eski sürücleri nereden bulabilirim acaba? Birde bu GeForce Experience sağlıklı çalışmıyor. Ayarlara, giriş sayfasına vs geçemiyorum. Sağ alt köşede küçük amblemi olurdu şimdi yok. Onunda mı eski sürümün yüklemem lazım?

GeForce Experience'yi kaldırıp tekrar kurunca bunu diyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
471.41 düzgün çalışıyordu.
Eki Görüntüle 1790142
Geforce Experience'yi tekrar kaldırıp 474.11 sürümünü yani bir önceki sürümü indirip kurdum düzeldi. Demek ki yeni günceleme bu işletim sistemini desteklemiyor yada farklı bir sorun var. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim çok saol.

Geforce Experience'yi tekrar kaldırıp 474.11 sürümünü yani bir önceki sürümü indirip kurdum düzeldi. Demek ki yeni günceleme bu işletim sistemini desteklemiyor yada farklı bir sorun var. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim çok saol.
Geçmiş olsun. 8.1 Güzel bir işletim sistemi ama destek kesiliyor işte napalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı