NVIDIA GT 540M Windows 10 uyumu

Berke Yılmazer

Hectopat
Daha fazla  
Ben Windows 7 kullanıyorum Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum ama ekran kartım eski olduğu için (NVIDIA GT 540M) tek bir driver kullanabiliyorum. Ekran kartımın çalışması için çok eski driver kurunca oyunlar görmüyor. Güncel bir driver kurarsam da kod 43 hatası alıyorum. Onun için 347.88 sürücüsünü kullanıyorum. Windows 10'da bir sıkıntı çeker miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia resmi sitesinde Win 10 uyumlu sürücüler vardır. Model no olarak aratırsan bulabilirsin.
Laptop marka modelini tam olarak yazabilir misin?

Ekran kartınızın Windows 10 desteği var, sürücü sorunu çıkacağını sanmıyorum ama çıkar ise 347.88 sürümünün Windows 10 için olanını kurarsınız.

1583848882498.png

Casper laptopumda Windows 10a geçtim 540m ekran kartı kurdum gayet sorunsuz. şöyle bir durum var ama biosum eski olduğu için ilk Windows 10 kurulumda ekran kartını kuramıyordum sürekli hata veriyordu. bios güncelleme işleminin ardından sıkıntı çözüldü

Casper laptopumda Windows 10a geçtim 540m ekran kartı kurdum gayet sorunsuz. şöyle bir durum var ama biosum eski olduğu için ilk Windows 10 kurulumda ekran kartını kuramıyordum sürekli hata veriyordu. bios güncelleme işleminin ardından sıkıntı çözüldü
Benim belirttiğim sorun mu vardı?
Laptop : LG A 520

benim sorunum ekran kartı driverini kuramamaktı. kurunca pc ekranı açılmıyordu. bios güncellemesiyle düzelttim. varsa güncel sürüm bios için güncelleyip öyle Windows 10 kur sorunun çözülür büyük ihtimal
Benim de aynı sorun. Bios kurunca windows siliniyormu
Şimdi windows 7 deyken biosu kurup windows 8.1 kurarsam bir sorun olurmu?
Bilgisiyar intel ile açılıyor. Zaten ekran kartı sürücüsü eski olduğu için tam verimli çalışmıyor.Bir gün çalışmıştı csgo da 50 - 60 fps yeni sürücü ile ama kapatıp açtıktan sonra kod 43 hatası verdi. Sonra 347.88 sürücüsü kurdum. Çalışıyor ama csgo şuan 20,30,40 fps alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı