Çözüldü Nvidia GT 730 sürücü uyum problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aydn03

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler bilgisayarım GT 730 ekran kartını yeni sürümünü güncelleyemiyorum. Sadece eski sürümü kurulabiliyor. DDU programıyla kaldırıp defalarca denememe rağmen başaramadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 190
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Mimarisi gereği 391.35 sürümünden üstünü güncelleyemezsin. Ordaki GT730 desteği DDR5 bellekli bir sonraki mimaride çıkan GPU'yu destekliyor.
NVIDIA GeForce GT 730 kullanıcısıyım fakat sürücü güncellemesini yapmak istiyorum 391.35 eski sürücücü GeForce Experince'de yeni güncellemeyi gösteriyor fakat ben ona tıkladıgım kuruluma geçtiği zaman "Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir." yazısıyla karşılıyorum. Bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirler mi bana? Teşekkürler.

Adsız.png
3333.png

Peki bir şey soracağım daha 10 gün oldu Vatan Computer'den aldım. İade edeyimmi sizce AMD ekran kartlarını mı aliyim.
İade et değmez o karta 3 sene kullandım parasını haketmiyor.
Peki bir şey soracağım daha 10 gün oldu Vatan Computer'den aldım. İade edeyimmi sizce AMD ekran kartlarını mı aliyim.
Eğer düşünürsen elimde bir adet sürekli kullandığım MSI Gaming R7 370 2G Bir de aynısının Sapphire olanı var. Adet olarak 450'den verebilirim.

GT 730 ekran kartımı yeni sürümüne güncellemek istediğimde fotoğrafta ki sonucu aldım. İlgili makaleleri okudum, maalesef işe yaramadı. Şu an Windows 8.1 Pro kullanmaktayım. NVIDIA GeForce Experience yardımıyla sürücüleri kontrol edip güncelliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

untitled.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı