Nvidia gt720M Asus-X550VC-XO020H nasıl?

Konuyu terk etmedim tatile çıktım :) Baktım şimdi tekrar. Lenovo Z500'deki kart 64 Bit gibi duruyor. O yüzden Recep Bey'in de konusunda dediği gibi onu almamalısınız.

Konuyu terk etmedim tatile çıktım :) Baktım şimdi tekrar. Lenovo Z500'deki kart 64 Bit gibi duruyor. O yüzden Recep Bey'in de konusunda dediği gibi onu almamalısınız.
Biraz önce verdiğiniz Asus önerisininde mevcut ekran kartının 64 bit olduğunu öğrendim. Ekran kartı Gt645 128 bitli i7 işlemcili Lenova alacam sanırım. :D Örneğin: http://www.sadecenotebook.com/Urun/...6-GB-1-TB-2-GB-Vga-156-Freedos-pmu253572.html

- - - Güncellendi - - -

Bu arada Vatan'daki i7'li Lenovo'yu 1599 tl ye almıştım bana ekran kartının gt740 ve 128 bit olduğunu mağaza müdürüne kadar tüm kendine pc uzmanı diyenler eğer 64 bit olursa para iadesi yapacaklarını söylediler ve sonuç itibariyle 5 dakikalık bir Lenovo'm oldu ve iade ettim. Tek güzel yanı ışıklı klavye idi. :D

- - - Güncellendi - - -

Oynanmaz işte. :D Sen Egemen abinin önerdiği laptobu al. :like:

- - - Güncellendi - - -

Sorun varsa sor bende cevaplarım. :D
Bu duruma sen ne diyorsun Sercan var mı önerin. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı