NVIDIA GTX 1650 VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 11

EPhx

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
CT500P2SSD8
Ekran kartı
NVIDIA GTX 1650
Anakart
Monster Abra A7V 12.1
İşlemci
İntel Core İ5 10300H Gen 2.50Ghz
Merhaba,

NVIDIA GTX 1650 ekran kartı bulunan Monster model laptopumda oyun oynarken oyun bir anda takılıyor ve başlıkta belirttiğim "VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR" hatası mavi ekran hatasını veriyor. Forumdan baktığım çözümlerde, driver güncelleme, Windows güncellemeleri, BIOS güncellemeleri gibi tüm her şeyi denememe rağmen hata düzelmiyor. Oyun oynarken bir süre oynayabiliyorum ardından bir anda yapılan işlemler sonrası ((ateş etmek, harita yüklemek, render atmak)) gibi durumlarda hatayı alıyorum. Bazen sadece oynarken bir anda takılıyor ve hata vererek bilgisayar kapanıyor. Kendini yeniden başlattığında ise NVIDIA ekran kartım aygıt yöneticisinde görünmüyor. Bilgisayarı tekrar başlatıyorum ve aygıt yöneticisinde görünüyor. Problemime yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise yardımlarını beklerim.

Saygılarımla.

MiniDump Dosyaları linkte mevcut; https://www.mediafire.com/file/ocno11ysnp2lnbr/MiniDump.rar/file

Şunu da eklemek isterim, her oyunda olmuyor mesela, LoL oynuyorum hata vermiyor fakat No Man's Sky, Hunt Showdown gibi oyunlarda hata veriyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı