Nvidia GTX 970M Sürücü Güncelleme Sonrası Ekran Kartını Tanımama Problemi

mustafabafra

Hectopat
Nvidia GTX 970M 6 GB ekran kartım var. Ekran kartının sürücüsü çok eski, 2015 olması lazım. Benim problemim ekran kartını güncellediğim zaman hata veriyor ve ekran kartını laptop görmüyor. Problemin ne olduğunu çok araştırdım ancak bulamadım. Mecburen eski sürücüye geri dönüyorum. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl görmüyor ? Ayrıca Intel sürücüsüde güncel değildir büyük ihtimal. DDU ile Intel ve Nvidia GPU sürücülerini silin. Sonrası sırası ile güncel sürücüleri yükleyin.
Görmüyor değil, dediğim gibi GTX 970M'i 2015'den daha yeni driver'a güncelleyince code 43 hatası veriyor. Eskisine dönünce problem kalmıyor. İntel sürücüsü de güncel. DDU ile Nvidia'yı sildim, tekrar yükledim ancak sorun çözülmedi. DDU ile İntel sürücüsünü silmedim. Onu silersem bilgisayara görüntü vermez zaten. HD 4600 sürücüsü ile ekranı görüyorsun demişlerdi. Sorunun Intel olduğunu da zannetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı