NVIDIA GTX570M MAC OS X Sürücüsü

mustie

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Laptoop ekran kartım GTX570m mac os x için driver arıyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Eğer BIOS'un unlock değilse, ikinci ekran kartını kullanamazsın. Sadece birincil ekran kartını kullanabilirsin.

Cihazım Msi GT780 DX GAMEBOOK

İNTERL İ7 2670QM İŞLEMCİ
NVDIA GTX570M EKRAN KARTI
120 GB SSD + 750 GB HDD
16 GB RAM

Wifi kartındaki sorun için wifi kartını değiştirdim
ATHEROS AR9285 WİFİ

Laptop'larda ki optimus teknoljisi Mac'ler ile uyumlu değil. Dolayısıyla sadece Intel HD 3000 entegre grafik kullanabilirsin. GTX570M çalıışmayacaktır.

peki hocam bunu nasıl gerçekleştiricem kurulumu yapıyorum nvda kexleri silerek ancak ekran kartını tanıtamıyorum / başka ekran kartıda yok nasıl bir yol izlemeliyim

Clover Configurator ile Config.plist dosyanı aç. Graphics menüde 'ig-platform-id' kısma '0x00010000 ' kodunu koy. 'Inject Intel ' tık koy. Kaydet. Örnek resim hazırladım:
HD3000.png

Hocam hem flash bellekteki hemde hdd deki Config.plist dosyalarına dediğiniz işlemi yaptım ancak sistem göçtü açılırken reset atıyor şuan

Inject İntel işaretini kaldırıp dene.
Ayrıca Clover' da şu kodu dene:
0x301000

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı