NVIDIA GTX570M MAC OS X Sürücüsü

Montezuma üstad daha önce harici ekran kartını kullanabilmek için bios seçeneklerinde onboard ekran kartını disable edebilmek adına; biosu modlamanın nasıl olacağını sormuştum. Fakat bu konuda herhangi bir cevap alamamıştım. Burada da bahsi geçtiğinden değinmek istiyorum. Foruma bios modlama ile ilgili bir bölüm açabilir misiniz? Böylelikle harici ekran kartlarını da hackintosh içinde kullanabiliriz.

Aşağıdaki rehberde Bölüm 1 oku. Temelde nasıl yapacağın orada anlatılıyor. Unutma oradaki Sony Laptop'lar için. Sadece fikir edinmek adına incele. Sistemin Sony değilse orada paylaşılan araçları uygulama.
https://www.technopat.net/sosyal/ko...ptoplar-için-clover-yosemite-kurulumu.188817/

Rehberde sadece sony model için bu yapılmış ve grafik kartı ile ilgili bir problem giderilmemiştir. olduğu gibi Benim kast ettiğim onboard ekran kartını tıpkı masaüstü bioslarında olduğu gibi devre dışı bırakabilmek. Bunun için bize önerebileceğiniz bir site veya yol var mıdır? Bu konuda bir rehber yapmak mümkün müdür? Teşekkürler.

Hocam bu şekildede olmadı ekran kartını tanımıyor

hocam denedim ancka bu şekildede olmadı ekran kartını tanıtamadım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı