NVIDIA, İsrailli sivil yardım kuruluşlarına 15 milyon dolarlık bağış yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsrail'de çocuklar ölmüyor mu sanıyorsunuz?

Cahile söz anlatmak, deveye hendek atlatmaktan güçtür.
Kendinize söz yazmışsınız :)

Birinde 1 ölüyorsa diğerinde 1000 ölüyor. Sen öyle istediğin için eşit görüyorsun, çünkü Yahudiler'in artık neyisin onu bilemiyorum. İsrail'in yandaş haber kanallarının "Festival Baskını" dediği saldırının yanlış olduğunu biliyor muydunuz?

İsrail isteyerek ve bilerek çocuk katlediyor, hastane bombalıyor. Ama size göre hiç bir sorun yok. İsrail'in 11-12 yaşındaki çocukları hiç bir sebep göstermeden alıp, tecavüz edip, işkence edip bıraktığını da biliyorsun da işine gelmiyor muhtemelen.

HAMAS Allah'ın askerleridir ve işgalci terörist grubu olan İsrail'i bozguna uğratmıştır, zorunuza çok gitmiş anlaşılan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'tan boykot amaçlı 7900XT F/P sistem istiyoruz (!).

Boşuna demedik diye en iyisi AMD'dir diye ( şaka bir yana AMD gerçekten güzel işler yapiyor kendi ekran kartımda şu an AMD ve gayet de iyi 6000 serisi 3000 serisine kafa tutuyor başarılı bu konuda AMD onun harici şirketlerin kime yardım ettiği kendi tercihleri yani siz karışamazsınızda sırf bu yüzden NVIDIA ekran kartı almamanız saçma olur.)

Kendinize söz yazmışsınız :)

Birinde 1 ölüyorsa diğerinde 1000 ölüyor. Sen öyle istediğin için eşit görüyorsun, çünkü Yahudiler'in artık neyisin onu bilemiyorum. İsrail'in yandaş haber kanallarının "Festival Baskını" dediği saldırının yanlış olduğunu biliyor muydunuz?

İsrail isteyerek ve bilerek çocuk katlediyor, hastane bombalıyor. Ama size göre hiç bir sorun yok. İsrail'in 11-12 yaşındaki çocukları hiç bir sebep göstermeden alıp, tecavüz edip, işkence edip bıraktığını da biliyorsun da işine gelmiyor muhtemelen.

Hamas Allah'ın askerleridir ve işgalci terörist grubu olan İsrail'i bozguna uğratmıştır, zorunuza çok gitmiş anlaşılan.
Haberde geçen twittte ki video evet farklı bir yerin görüntüsü, yani yalan.
Gel ben sana o yalan dediğin festival saldırısının gerçek görüntülerini izlettireyim.
Şurada ki görüntüleri incele ondan sonra yalan mı değil mi anlarsın.
https://www.hamas-massacre.net
Bunu da geç teröristler ne zamandır Allah'ın askeri olur oldu?! Hayatım da çok saçma şeyler duydum ama bir terör örgütünün üyelerinin Allah'ın askerleri olmasını da duyduğuma göre huzur içinde ölebilirim(!).

Haberde geçen twittte ki video evet farklı bir yerin görüntüsü, yani yalan.
Gel ben sana o yalan dediğin festival saldırısının gerçek görüntülerini izlettireyim.
Şurada ki görüntüleri incele ondan sonra yalan mı değil mi anlarsın.
https://www.hamas-massacre.net
Bunu da geç teröristler ne zamandır Allah'ın askeri olur oldu?! Hayatım da çok saçma şeyler duydum ama bir terör örgütünün üyelerinin Allah'ın askerleri olmasını da duyduğuma göre huzur içinde ölebilirim(!).
İsrail Allah'ın askeri demedim. Attığınız sitede bilgisayarımda girmiyor, bilgisayar anti-virüs uygulaması devreye girdi. Artık nasıl bir virüs yalan varsa :)
1703639500906.png

İsrail Allah'ın askeri demedim. Attığınız sitede bilgisayarımda girmiyor, bilgisayar anti-virüs uygulaması devreye girdi. Artık nasıl bir virüs yalan varsa :)
Eki Görüntüle 2066015
Ah ah..
1-Site virüslü ya da yalan değil. Hadi gel bunu da sana kanıtlayayım!
2-Ben orada İsrail'den bahsetmedim, tam aksine hamas=terör örgütü dedim ve nasıl oluyor da bir terör örgütü üyeleri Allah'ın askeri oluyor? Biraz kitap okumanızı tavsiye ederim.
3-Bak orjinal Kaspersky Plus aboneliğim var ama nasıl oluyor da ben bu "virüslü" siteye girerken siz giremiyorsunuz? Bence Avast kullanmayı acilen bırakın. Ama şimdilik devre dışı bırakıp girebilirsiniz. Bu hatayı site ilk açıldığı zamanlarda da alan kişiler gördük ama gerçekten virüs olsa Kaspersky girmeme izin verir miydi? 😂
Not: Şimdi size cevap yazdığım için kusuruma bakmayın.
Kanıt-2.jpg

Ah ah..
2-Ben orada İsrail'den bahsetmedim, tam aksine hamas=terör örgütü dedim ve nasıl oluyor da bir terör örgütü üyeleri Allah'ın askeri oluyor? Biraz kitap okumanızı tavsiye ederim.
3-Bak orjinal Kaspersky Plus aboneliğim var ama nasıl oluyor da ben bu "virüslü" siteye girerken siz giremiyorsunuz? Bence Avast kullanmayı acilen bırakın. Ama şimdilik devre dışı bırakıp girebilirsiniz. Bu hatayı site ilk açıldığı zamanlarda da alan kişiler gördük ama gerçekten virüs olsa Kaspersky girmeme izin verir miydi? 😂
Not: Şimdi size cevap yazdığım için kusuruma bakmayın.Eki Görüntüle 2066020
Zaten Hamas'tan bahsettiğini biliyordum. Ben sana asıl terör örgütünün İsrail olduğunu söylemeye çalışıyorum.

Estafrullah bu aralar uyuyamıyorum zaten.

Yayıncılar acaba ne diyecek buna? Neyse, pek umurunda değil ama sadece tepkileri merak ediyorum. Sokak ortasında ekran kartı kıran filan. :D

Yani adamların kendilerinin bile nereye düştüğünü bilmediği füzelerin neyi öldürdüğünü neyi öldürmediğini siz biliyorsunuz öyle mi?
Hayırdır, Gazze şeridinden canlı yayında falansınız herhalde?
Neyse sizinle daha fazla atışmak niyetinde değilim.
Umarım bu duyarlı tavrınızı Doğu Türkistan mevzusunda, askerlerimizi şehit verdiğimizde, depremde tüm hayatı çöken varandaşlarımızı gördüğünüzde, adeta ölmeye doğan Afrikalıları gördüğünüzde de sergiliyorsunuzdur. İyi geceleriniz olsun.
Şu boş duygu sömürüsünü kesin kardeşim. Kimsin sen mesela? Doğu Türkistan için ne yaptın bugüne kadar? Filistin meselesi olmasa D.Türkistan umrunuzda değil sizin. Yıllardır Müslümanların karısı kızı çoluğu çocuğu öldürülürken bir şey yoktu da, şimdi onlar karşı tarafı hedef alırken mi aklınıza geldi siviller? Bu kısas basit ve açıktır, onlar bizi nasıl öldürüyorsa, biz de onları öyle öldürürüz. Sivillerin ölmesini istemeyen karşı tarafın sivillerini hedef almasın.

Ah ah..
Not: Şimdi size cevap yazdığım için kusuruma bakmayın.Eki Görüntüle 2066020
Sen terör örgütü kabul ediyorsun diye herkes terör örgütü kabul etmek zorunda mı? Ayet mi var terör örgütü üyeleri Allahın askeri olamazlar diye, neye göre konuşuyorsun?

Sözde mi? 😂 bildiğin kameraya alarak yüzlerce masum genci öldürürlerken ne yaptınız? Kına mı yaktınız ellerinize? Çok mu hoşunuza gitti siyonist gençler ölüyor diye. Gazze'ye ağlamalarınız o kadar sahte ki. Alayınız sözde protestocularsınız. Gidin cola dökün kaldırımlara 😅 dolarları yakın. Ancak kendi kendinizi tatmin edersiniz.
Şunu artık anlayın. Gazze diye bir yer hiç olmamalıydı. İsrail orayı komple alması kadar doğal bir şey yok. Ağlamayın oradaki teroristlere. Ya da ağlayın :) ne de olsa Suudiler için 3 gün yas tutmuş insanlarsınız siz.
Evet hoşumuza gitti.

NVIDIA kullanıyorum ama ikinci el, iyi ki ikinci el. 😁

Neyse, bizim haşmetlilerimiz de gıda ve termal içlik falan göndermişler diyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı