NVIDIA, İsrailli sivil yardım kuruluşlarına 15 milyon dolarlık bağış yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Barış ortamında Filistin halkının bombalanmasına göz yumup da şimdi festival mestival diye ağlayanlar benim gözümde ve benim fikrimce zırdelilerdir. Hayata adapte olamamışlardır, beyinleri tam oluşmamıştır.

Taraf tutma işi saçma filistin dediğimiz ülke dedesinden torununa genel hatlarıyla bize karşı duran bir ülke :) depremde yaptıkları yardım herhangi bir şey ifade etmemeli. Sözde aramızın gergin olduğu Yunanistan da yardım etti hem de filistinden çok daha fazla :). Dediğim gibi iki ülkede de çocuklar insanlar ölüyor taraf tutmak saçma. Boykot muhabbetjne gelirsek Frenchise'ın ne olduğunu bilmiyor bizim millet :D boykot edip kendi halkına zarar veriyor çoğu boykot edilen markanın Türkiye şubesi filistine yardım yaptığını açıkladı. İsrail'de olan şubeler İsrail'i destekledi diye boykot etmek depremde insanlar binalar sağlam yapılmadığı için öldü demek yerine kader demesiyle aynı kafa.

Kaç yaşındasın? Sadece soruyorum. 15 mi? Bu kadar İsrail için ağlaman sence de garip değil mi?

😆 Yaş olayını soracak kadar düştüysen durumun çok vahim be 🤣 şu an gerçekten senin adına üzüldüm. Çok samimiyim. Gerçekten üzüldüm.
Arkadaşlar çok yüklenmeyin bu yeni üyemize.

Not: Ben İsrail için ağlamam. Sözlerimi ağlama olarak görüyorsan kendinize bakın. Dünden beridir filistin aşağı filistin yukarı. Yahu gidin madem o kadar seviyorsanız? Ama onu da yapamazsınız. Cücük kadar yürek yok.
Ben kesinlikle üzülmüyorum orada yaşananlara. Bu dünyada "nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" atasözümüzü gerçek anlamda uygulayan ülkedir İsrail.

Son düzenleme:
Hamas Allah'ın askerleridir

Hamas, İsrail tarafından kurulmuş sözde bir direniş örgütüdür. Direnişi kontrol altında tutmak amaçlanmıştır İsrail tarafınca.
Hamas falan gram umrumda değil. Fakat masum insanların evinin üstüne bombalar yağdırmanın bir izahı olamaz.
Festival mevzusu da doğru ise Allah onların da cezasını versin. Altı üstü müzik dinleyen insanların nasıl bir suçu olabilir?
Taraf tutulmasını da anlamıyorum. İsrail işi hepten abarttığı için Filistin'e bir tık daha yakınım fakat kimse babamın oğlu da değil. Ölen insanların Arap olması durumu daha masum da kılmaz daha vahim de. Yok ezilen Müslümanmış da bilmem neymiş de. İnsan insandır. Ölmesin kimse.

Son düzenleme:
Başını mı kullanır?

Tanımadığın insanlar hakkında atıp tutma demedim mi birader? Dediğimi oku! O kadar eğitimden şundan bundan bahsettim.
Konuşmak için konuşma ağzımı bozdurma!

Bu forumda ki insanların hayatı beni yanlış anlamaya mı dayalı oğlum okusanıza yazdıklarımı türkçenizde mi yok?

Savaş zamanında egitim olmayacağını bilmeyecek kadar acemisin.Ben 3 ay eğitim aldım.Doğuda askerlik yaptım,bir sürü silah kullandım.Savaşta cs 2 deki gibi birsey değil.Savaşla sınanmadın ne yaşadıklarını bilemezsin o yüzden sen ava devam et böyle şeyleri çok kurcalama.

İyi herkes evdeki ekran kartını mı kırsın yani?

Yarın AMD bağış yaparsa atari oynarsın artık.

AMD yapmaz, yapamaz. Yarısı Arap şirketin.

Ama haberin orijinalinde İsrailli ve Gazzeli sivillere yardım için diyor ama para İsrailli kuruluşlara gidiyorsa Filistinlilere ulaşması hayal gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Savaş zamanında egitim olmayacağını bilmeyecek kadar ace misin? Ben 3 ay eğitim aldım. Doğuda askerlik yaptım, bir sürü silah kullandım. Savaşta CS 2'deki gibi bir şey değil. Savaşla sınanmadın ne yaşadıklarını bilemezsin o yüzden sen ava devam et böyle şeyleri çok kurcalama.

Abicim sen sıkıntılı mısın? Akli dengen yerine mi?
Oğlum bizi kışlaya çağırdıklarında savaş zamanı ne yapacağız silah kullanmayı veya görevlendirdikleri tehçizatı nasıl kullanacağız ne yapacağız öğretmeyecekler mi? Savaş zamanı mobilizasyon niye yapılır lan hiçbir şey bilmiyorum de beni de yorma bari.
Gitmişsin askerlik yapıp gelmişsin sıcak çatışmanın içinde kalmış sıhhiye gibi konuşuyorsun, biliyoruz herhalde ne olduğunu konu yaşadığın ev toprak olursa yok savaş şöyle değilmiş yok şöyle etkileri mi varmış diyeceksin sıkıntılı mısın sen ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı