NVIDIA, İsrailli sivil yardım kuruluşlarına 15 milyon dolarlık bağış yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada filistini destekleyenler zamanında Osmanlı'ya ve Türklere en büyük hainlikleri yaptıklarını da destekliyorlar mı?
NVIDIA İsrail'e bağış yapmış, şimdi yayıncılar düşünsün demek nasıl bir yaklaşım? İyi ki de bağış yapmışlar. Hiçbir suçu olmayan yüzlerce İsrailli genç sadece şarkı söylemek için gittikleri alanda katledilirken "Oh olsun!" diye sevinenler, İsrail Gazze'yi işgal ettiği için mi İsrail'i yargılıyor? Bir taraf sivilleri canlı canlı meydanlarda asarken, sallandırırken, parçalarken sesiniz çıkmıyor da, İsrail saldırırken mi kahrolsun kapitalist düzen diyorsunuz? İşin komiği de yazdığın platform, kullandığınız sistem hatta konuştuğunuz telefon dahi sizin değil onların eseri. O zaman kullanmayın? Sizin olmayan interneti de kullanmayın kolaysa. Protestoymuş. Yemişim sizin protestonuzu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi arkadaşlar kiralim o zaman RTX kartlarimizi 🤣🤣

Kimse size elinizdekini kırın demiyor bundan sonra buradan satın almazsın olur biter. Bir de tarafsızım diyebileceğiniz bir durum yok ortada kendinizi kandırmayın. Zulme sessiz kalmak zulme ortak olmak demektir unutmayin.

Hadi arkadaşlar kiralim o zaman RTX kartlarimizi 🤣🤣
Önden sen başla biz sonra kırarız :) seni gidi komik çocuk.

Bizi ilgilendirmiyor Arap çöllerinde ne olduğu. Zamanında 100 sene önce maalesef hata yaptık hatadan ders çıkarmamız gerekiyor.
Arap çölü mü mevzu? Hastane bombalandı, bebekler çocuklar öldürülüyor. Insan olan nerede olursan olsun üzülür. Çünkü bebekler taraf seçmez, çocuklar da.

Arap yarım adasında ne olduğunun önemi yok. Çocuklar öldürüldü, hastane vuruldu diyorsunuz ama masum gençler şarkı söylerken üzerlerine kurşun yağdırıldı. Yüzlerce genç katledildi. O zaman neredeydiniz? Hastane vurulunca mı aklınız geldi savaşın suç olduğu? Sizin kahrolsun dediğiniz Yahudiler Türklere Araplardan daha dürüst davrandı kurtuluş savaşı zamanı sırasında. Arkamızdan çekip vurmadı. Osmanlı'ların askerlerini sırtından bıçaklamadı.

Gazze'yi ağzınızdan düşürmüyorsunuz. Daha Kıbrıs'ı politik olarak tanımadılar neden bahsediyorsunuz siz?
NVIDIA bağış yapmış. Yapar tabii. Yapsınlar da. Helal olsun.

Şu Araplar hiç umurumda değil. Birazcık bile üzülmüyorum. Bana ne onlardan. Bize ne onlardan. Osmanlı'yı seviyorum diyenler acaba nasıl seviyor Arapları, hiç anlamıyorum. Zamanında İngilizlerle birlik olup saldıran onlardı. Şu Araplara yardım etmek yerine Yunanlara yardım gerekirse ederim daha iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı