Çözüldü NVIDIA Kartı Kendi Kendine Intel Oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Levia

Hectopat
Bundan 2 saat kadar önce başka odada olan bilgisayarım NVIDIA kullanıyordu. Bilgisayarımı kendi odama taşıdım ve çalıştırdım ancak ekran kartını "Intel" olarak gösteriyor. İkili ekran kartım vs. yok, driver yüklemeye çalıştım ama olmadı, sebebi nedir?

Not : buraya getirdikten sonra 2 kere crash verdi , sonra ram gitti tekrar taktım düzeldi

Son düzenleme:
Çözüm
Bilgisayarınız masaüstü ise ekran kablosunu harici çıkışa bağlayın. Yani kasanın en aşağısında giriş var oraya takın.
Bilgisayarınız masaüstü ise ekran kablosunu harici çıkışa bağlayın. Yani kasanın en aşağısında giriş var oraya takın.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 19
Çözüm
Orası 1 Yıl oldu çalışmıyor, yine de bakayım
1 Yıldır olmuyor zaten neden şimdi oldu anlamadım, çalışmıyor. VGA Çıkışı sıkıntılı herhalde

Son düzenleme:
Tamam, Çözdük.

Babama yaklaşık 1 yıldır sıkıntı olduğunu söyledim ve gelip baktı. BIOS ayarlarıyla oynadı ve sorun çözüldü, çalışmayan ekran kartı soketi düzeldi yani. BIOS'ta ne yaptı bilmiyorum ancak artık 2 ekran takabiliyorum ve NVIDIA olarak gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı