NVIDIA kontrol panelinde display yok

G2lgs

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
3050TI
İşlemci
intel i7 11. nesil
1671327344568.png

Bu başlıklara baktım da geneli AMD kullanıyor oraya yönlendiriliyor. Intel i7 kullanıyorum ve laptop yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınızda MUX Switch var ise etkinleştirin. Görüntüyü dahili gpu verdiğinden NVIDIA ekran ayarları etkin değil.

Son düzenleme:
MUX yoksa veya olmasına rağmen açık değilse ekran ayarları dahili grafik birimin (senin senaryonda Intel Graphics) üzerinden yönetilir. Yani bu ayarlara Intel Grafikleri Kontrol Merkezi üzerinden erişebilirsin.

Tamamdır indirdim baktım fakat ben ekran çözünürlüğümü özelleştirmek 1440x1080 yapmak
istiyorum ama şu hatayı veriyor

1671664158962.png

Ekran kartı sürücüleri düzgün bir şekilde kuruluysa ve hata almaya devam ediyorsan pek bir çözüm önerisi gelmedi aklıma. Normalde hangi çözünürlüğü kullanıyorsun ve hangi ölçektesin?

Belki özel çözünürlük oluşturmaya yardımcı üçüncü parti yazılımlar vardır fakat ne kadar fayda sağlar bilemem.

Ekran kartı sürücüleri düzgün bir şekilde kuruluysa ve hata almaya devam ediyorsan pek bir çözüm önerisi gelmedi aklıma. Normalde hangi çözünürlüğü kullanıyorsun ve hangi ölçektesin?

Belki özel çözünürlük oluşturmaya yardımcı üçüncü parti yazılımlar vardır fakat ne kadar fayda sağlar bilemem.
1920x1080 kullanıyorum öyle bir program vs. var ise haberdar edersen mutlu olurum

Geri
Yukarı