NVIDIA M520 laptop Valorant oynanır mı?

İlk öncelikle güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Annemin bahanesini hemen söylüyorum yazıcı salonda olduğu için PC'de benim odamda olucağı için taşıyamazmışım oraya :(

Yazıcının 1 tane kablosu bir tane fişi var çok fazla zorlanmazsınız yazıcıyı çok fazla kullanıyor musunuz?

Hocam taşıyamayacaksınız ama oyun için alıyorsanız hiç bir oyun açmayacak.
Anlıyorum. O zaman ben bu laptop bozulana kadar bekleyeyim. İleride bütçemiz yükselir mutlaka.
Yazıcının 1 tane kablosu bir tane fişi var çok fazla zorlanmazsınız yazıcıyı çok fazla kullanıyor musunuz?
Annemin bilgisayarı salonda duruyor hep aslında çıktıyı o bilgisayardan alabilirim. Ama annemi ikna etmem gerek.

İnternetin iyiyse Geforce Now kullanabilirsin. Ben beta kodu ile League of Legends ve Destiny 2 gibi online oyunlarda test ettim gecikme olarak çok sorun çıkmıyor.
2. El laptop alamaya kalkışma. Neredeyse 1-2 haftadır piyasayı takip ediyorum ve 1500-2000 TL değerinde laptopları 4000-5000 TL den satıyorlar. Sıfır yeni nesil Celeron laptop alsan daha avantajlı olur.
Arkadaşlarında dediği gibi masaüstü sistem senin için çok daha avantajlı olur. Masaüstü bilgisayarların ikinci el piyasası gayet iyi durumda ve senin ihtiyacını karşılayabilir.

Anlıyorum. O zaman ben bu laptop bozulana kadar bekleyeyim. İleride bütçemiz yükselir mutlaka.

Annemin bilgisayarı salonda duruyor hep aslında çıktıyı oradan alabilirim. Ama annemi ikna etmem gerek.

Bu kadar basitse izin verir gibi düşünüyorum. RX550 sistemde Valorant 60 FPS sabit oynuyabiliyorum çok fazla sistem istemez.

Bu kadar basitse izin verir gibi düşünüyorum. RX550 sistemde Valorant 60 FPS sabit oynuyabiliyorum çok fazla sistem istemez.
Annemin ikna olacağını hiç düşünmüyorum ama denerim.
Babama söyledim bu bilgisayar gittiği yere kadar gitsin diyor. :(
Annem şimdide çok yer kaplıyor diyor.
O zaman tek çare şu anki sistemimde fpsyi arttırmak. Sistemim önerilen gereksinimleride karşılıyor. i5 5200u - R5 300M Valorant nasıl FPS arttırabilirim? Bu konumda yardımcı olursanız sevinirim :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı