Nvidia Msi Gtx760 Ses sorunu

DasFranklin

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Merhaba Arkadaşlar. Perşembe günü Yeni Ekran kartı aldım Msi Gtx760 Twin Frozr. Bu kartı almadan önce Sapphire Hd7870 Ghz edition kullanıyordum. Driverları yüklemeden önce Amd ' den geriye kalan herşeyi sildim driver sweeper ile daha sonra sürücüleri yükledim. Bilgisayar hoparlörü tanımasına rağmen hiçbir şekilde ses alamamaktayım. @Recep Baltaş yada herhangi bir uzman TeamWiewer ile bağlanıp sorunumu çözelse sevinirim..

• Anakart : M5A97 R2.0
  • İşlemci : Amd Fx8320
  • Ekran Kartı : Msi Gtx760 Twin Frozr Daha Önceki : Sapphire Hd7870 Ghz Edition
  • Psu : High Power +80 plus bronze 750W
  • Ram 12 Gb Corsair vengeance pro
realtek-control-panel-jpg.3563

Şimdiden Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
DasFranklin

DasFranklin

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Driver Sweeper nedir ya? Elinizle yüklemek varken, niye program kullanıyorsunuz ki? Bilgisayarınıza Driver Sweeper ile yüklediğiniz tüm sürücüleri kaldırın, ardından ürünlerin kendi sitesinden kurun.

Bu anakart sürücülerini kuracağın link: Motherboards - M5A97 R2.0

Bu ekran kartı sürücülerini yükleyeceğin link: Grafik Sürücüsü - GeForce 335.23 Driver | NVIDIA
Driver Sweeper ile sürücü yüklemedim Amd nin sürücülerini sildim ve Yeni yüklediğim sürücüleride bu adreslerden yükledim ancak sorunum düzelmedi..

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Programlar ve Özellikler bölümünden, Realtek Audio sürücülerini siler misin? Ardından anakart sitesinden tekrar indir.

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Görüntüyü nasıl alıyorsunuz? Hoparlörü başka bir cihazda denediniz mi?

KS
DasFranklin

DasFranklin

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Ben görüntüyü HDMI ile almanız durumunda oluşabileceğini düşünmüştüm. Cihaza başka hoparlör denemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Yukarı