Nvidia ShadowPlay Ses Sorunu

Gabumon

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Nvidia ShadowPlay özelliği ile ben de oyun videoları çekmek istiyorum. Biraz kurcaladım ayarlarını filan ama bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Oyundayken hem oyunun sesini, hemde kendi sesimi duyacak şekilde ayarlamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Bazen de arka plan müziklerini Winamp gibi programlarla çaldığım müzik de dahil duyulmasını istiyorum. Mikrofonla konuşunca sadece mikrofonu duyuyorum. Tüm seslerin duyulmasını nasıl ayarlayabilirim?

ShadowPlay' den ses kısmından sadece oyunu seçin ve mikrofonuda sürekli açık konuma alın.

Sadece oyundayken problemsiz oyun sesini kaydediyor. Mikrofonu nasıl sürekli açık yapacağım ?

Resim koydum daha farklı nasıl bir şey yapabilirim ki ? :D

Dosya Ekleri

• asd.JPG
    asd.JPG
    86,2 KB · Görüntüleme: 466
Evet böyleyken çekiyorum zaten :D Oyun içi yapınca oyundan sesi sorunsuz alıyorum fakat oyun sırasında yapınca ilk videodan sonraki videolarda oyun sesi gelmiyor, sadece mikrofon geliyor.

Çok ilginç gerçekten driverlarınızı silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Bende ShadowPlay kullanıyorum aynı ayarlar ile sorun yaşamıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı